Strešný svetlík Velux
Zdroj: Velux

Ocenené portfólio svetlíkov VELUX sa rozširuje o nové rozmery

Nové svetlíky VELUX dávajú dizajnérom väčšiu voľnosť v kreatívnych víziách a majiteľom domov umožňujú užívať si svetlejší obytný priestor s modernou a elegantnou estetikou.

Nová generácia svetlíkov VELUX poskytuje množstvo technických inovácií, minimalistickú a modernú estetiku, vynikajúcu energetickú účinnosť a lepšie tlmenie hluku. Vďaka neviditeľnému krídlu, bezrámovému zaskleniu a diskrétnemu umiestneniu roliet, zabezpečujú svetlíky maximum denného svetla a elegantný vzhľad zvnútra aj zvonku.

Strešný svetlík Velux
Zdroj: Velux

Dizajnové svetlíky VELUX sú k dispozícii s plochým alebo zaobleným horným zasklením a v troch variantoch: pevnom, elektricky otváravom a otváravom na solárny pohon. Doterajšia ponuka desiatich veľkostí sa rozširuje o ďalšie tri: 150×80 cm, 150×120 cm a 200×60 cm.

Strešný svetlík Velux
Zdroj: Velux

Rozšírenie veľkostného portfólia uľahčuje proces navrhovania a prispôsobenia sa požiadavkám projektov, ale aj inštaláciu. Nové rozmery sú navrhnuté tak, aby zodpovedali modulovým vzdialenostiam drevených strešných konštrukcií.

www.velux.sk

Zdroj: VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje