Obnova radiátorov a teplovodných rozvodov

Obnova radiátorov a teplovodných rozvodov

Pre obnovu náterov radiátorov (starých klasických liatinových a nových plechových) a ich rozvodov je v ponuke COLORLAKu vyčlenená špecializovaná skupina odolných farieb. Vyberať možno zo širokej ponuky materiálov a to hneď v niekoľkých variantách podľa ich zloženia.

Ako aj názov napovedá, pre odolné a stále nátery radiátorov je určený PROFI RADIÁTOR S2222. Náter sa vyznačuje rýchlym zasychaním, výbornou mechanickou odolnosťou a stálosťou. Veľkou výhodou je jeho optimálne použitie pri obnove starých olejových a syntetických náteroch.

Pokiaľ zháňate farbu, ktorú môžete bežne aplikovať aj na začiatku vykurovacej sezóny aj v obytných priestoroch je tu ekologicky šetrný AQUACOL RADIÁTOR V2077. Táto vodouriediteľná farba veľmi rýchlo zasychá, nezapácha a má vysokú belosť, ktorá je dlhodobo stabilná a nemení sa (nežltne).

Stále viac sú dnes obľúbené jednovrstvové (2v1) farby, ktoré optimálne spojujú vlastnosti vysokej antikoróznej základnej (adhéznej) a súčasne odolnej vrchnej farby.

AXAPUR U2218 a jeho novšia varianta AXAPUR U2219 plne dokazuje prednosti a vynikajúce odolnosti dvojzložkových polyuretánových hmôt pri náročnej ochrane napr. kovových striech, ale aj ďalších kovových plôch a konštrukcií. Pre obidve hmoty je charakteristická vysoká mechanická a chemická odolnosť, vysoká odolnosť UV žiarenia a poveternosti a rýchle zasychanie. Veľmi obľúbené je napr. ich použitie pri odolnej a nežltnúcej úprave teplovodných radiátorov, potrubí, armatúr a kovových zárubní a je jedno či ide o oceľ, liatinu, pozink, hliník, titánzinok, meď alebo nerez. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.