Obnova radiátorov a teplovodných rozvodov

02.11.2018
02.11.2018 (0)
Obnova radiátorov a teplovodných rozvodov

Pre obnovu náterov radiátorov (starých klasických liatinových a nových plechových) a ich rozvodov je v ponuke COLORLAKu vyčlenená špecializovaná skupina odolných farieb. Vyberať možno zo širokej ponuky materiálov a to hneď v niekoľkých variantách podľa ich zloženia.

Ako aj názov napovedá, pre odolné a stále nátery radiátorov je určený PROFI RADIÁTOR S2222. Náter sa vyznačuje rýchlym zasychaním, výbornou mechanickou odolnosťou a stálosťou. Veľkou výhodou je jeho optimálne použitie pri obnove starých olejových a syntetických náteroch.

Pokiaľ zháňate farbu, ktorú môžete bežne aplikovať aj na začiatku vykurovacej sezóny aj v obytných priestoroch je tu ekologicky šetrný AQUACOL RADIÁTOR V2077. Táto vodouriediteľná farba veľmi rýchlo zasychá, nezapácha a má vysokú belosť, ktorá je dlhodobo stabilná a nemení sa (nežltne).

Stále viac sú dnes obľúbené jednovrstvové (2v1) farby, ktoré optimálne spojujú vlastnosti vysokej antikoróznej základnej (adhéznej) a súčasne odolnej vrchnej farby.

AXAPUR U2218 a jeho novšia varianta AXAPUR U2219 plne dokazuje prednosti a vynikajúce odolnosti dvojzložkových polyuretánových hmôt pri náročnej ochrane napr. kovových striech, ale aj ďalších kovových plôch a konštrukcií. Pre obidve hmoty je charakteristická vysoká mechanická a chemická odolnosť, vysoká odolnosť UV žiarenia a poveternosti a rýchle zasychanie. Veľmi obľúbené je napr. ich použitie pri odolnej a nežltnúcej úprave teplovodných radiátorov, potrubí, armatúr a kovových zárubní a je jedno či ide o oceľ, liatinu, pozink, hliník, titánzinok, meď alebo nerez. 

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Prečítajte si
Reklama