image 22123 25 v1

Hobby šindle na váš altánok

Prichádza čas stvorený pre úpravu a skrášľovanie záhrady či okolia rodinného domu. Mnohí šikovní domáci majstri sa práve teraz púšťajú do stavby nového altánku, záhradného domčeka či garážového prístrešku. Zastrešenie menších stavieb, ktoré dotvárajú celkovú kulisu bývania, uľahčujú Hobby šindle od spoločnosti Icopal.

Hobby šindle s hrúbkou 2,8 mm sú ľahké asfaltové šindle určené pre šikmé strechy so sklonom od 20° do 70°. Patria k spoľahlivým a cenovo dostupným riešeniam zastrešenia, ktoré len minimálnym spôsobom zaťažia váš domáci rozpočet. Majú nízky obsah asfaltu na sklenenej rohoži a kryciu vrstvu na báze oxidovaného asfaltu s plnidlom. Vrchná strana šindľov je upravená hrubým farebným minerálnym posypom. Aj keď sa Hobby šindle vyznačujú nižšou hmotnosťou, sú odolné proti poveternostným vplyvom, vlhkosti či UV žiareniu. Odolnosť proti tečeniu si zachovávajú až do teploty 90°C. Aplikáciu šindľov na strechu uľahčuje najmä ich tvarovateľnosť a prispôsobenie sa povrchu strechy. Spracovávajú sa mechanickým kotvením a k ich účinnejšiemu vzájomnému spojeniu napomáhajú lepiace body na vrchnej strane šindľov. Hobby šindle sú dostupné v niekoľkých farebných odtieňoch a tvaroch. Viac na www.icopal.sk.

sindle
Icopal a.s. 

  1. Adriána says:

    Dobrý deň aký rozmer sindlov máte. Mate nejaké šindle vhodné na studňu?

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje