image 36916 25 v1

Nový web poradí, ako zhotoviť hydroizoláciu

Nový web www.razaporiadne.sk prináša praktické riešenia, pracovné postupy a inšpiráciu pre stavebníkov z oblasti hydroizolačných systémov.

Spoločnosť Mapei uviedla do života stránku www.razaporiadne.sk. Nová stránka má stavebníkom slúžiť, ako zdroj užitočných informácií. Cieľom webu razaporiadne.sk je priniesť čitateľovi odpovede na konkrétne otázky a problémy pri realizácii spoľahlivého hydroizolačného systému.

Praktický poradca

Základné menu je rozdelené do piatich kategórií: hydroizolácie v kúpeľniach, bazénoch, na terasách a balkónoch, hydroizolácia spodnej stavby a strechy. Každá kategória ponúka tri rôzne riešenia: novostavba, rekonštrukcia alebo rýchle riešenie.

Spolu s informáciami o vhodných produktoch tu návštevník nájde aj praktické pracovné postupy a odborné poradenstvo. Na pravidelnej báze sa budú dopĺňať rady odborníkov Mapei na často sa opakujúce problémy s hydroizoláciami, s ktorými sa stavebníci stretávajú na stavbách. Napríklad na to, ako predchádzať odlupovaniu obkladu v kúpeľni, alebo ako prerobiť starú terasu.

www.razaporiadne.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje