Nový web poradí, ako zhotoviť hydroizoláciu

image 36916 25 v1

Nový web www.razaporiadne.sk prináša praktické riešenia, pracovné postupy a inšpiráciu pre stavebníkov z oblasti hydroizolačných systémov.

Spoločnosť Mapei uviedla do života stránku www.razaporiadne.sk. Nová stránka má stavebníkom slúžiť, ako zdroj užitočných informácií. Cieľom webu razaporiadne.sk je priniesť čitateľovi odpovede na konkrétne otázky a problémy pri realizácii spoľahlivého hydroizolačného systému.

Praktický poradca

Základné menu je rozdelené do piatich kategórií: hydroizolácie v kúpeľniach, bazénoch, na terasách a balkónoch, hydroizolácia spodnej stavby a strechy. Každá kategória ponúka tri rôzne riešenia: novostavba, rekonštrukcia alebo rýchle riešenie.

Spolu s informáciami o vhodných produktoch tu návštevník nájde aj praktické pracovné postupy a odborné poradenstvo. Na pravidelnej báze sa budú dopĺňať rady odborníkov Mapei na často sa opakujúce problémy s hydroizoláciami, s ktorými sa stavebníci stretávajú na stavbách. Napríklad na to, ako predchádzať odlupovaniu obkladu v kúpeľni, alebo ako prerobiť starú terasu.

www.razaporiadne.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.