CEMELASTIK EX hydroizolácia balkónová 1K

image 48464 25 v1

Suchá zmes, ktorá po rozmiešaní s vodou vytvára flexibilnú bezšvovú hydroizoláciu so schopnosťou premostenia dodatočne vzniknutých trhlín v podklade. Vhodná na všetky druhy minerálnych podkladov (napr. omietky, betón, anhydrit, sadrokartón), drevoštiepkové dosky vrátane podkladov so zabudovaným podlahovým vykurovaním.

Označenie výrobku: HS1K

Je určená výhradne pre aplikácie s podlahovou krytinou – keramické obkladové prvky, prírodný a umelý kameň, perimetrický polystyrén, nopová fólia a pod. Pre vlhkostne zaťažené prostredie – základy, vonkajšie steny spodnej stavby, nádrže, steny a podlahy, napr. plavárne, bazény, kúpeľne, sprchy, WC, balkóny, terasy a pod. Je rýchlo a ľahko spracovateľná, v predpísanej aplikačnej hrúbke tvrdne bez vlastného predpätia a bez trhlín, odolná voči mrazu a starnutiu, vodonepriepustná, s dobrou priľnavosťou k podkladu, odolná proti bežným dezinfekčným a rozmrazovacím látkam. Nie je vhodná pre pojazdové plochy zaťažované šmykovým napätím.

Parametre:
Spôsob aplikácie: stierka
Spotreba: cca 1,5 kg/m2/1 mm
Balenie: 20 kg

Cenník:
Balenie Cena / balenie bez DPH Cena / MJ bez DPH
20 kg 66,- € 3,30 € / kg

www.cemix.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.