Univerzálna hydroizolácia od firmy BOTAMENT® – Izolácia, ktorú zvládne naozaj každý!

image 41433 25 v1

RD 1 Universal - jednozložková univerzálna hydroizolácia je spoľahlivým riešením s veľmi jednoduchou aplikáciou vhodným v prípade veľkých projektov aj drobných opráv, nových stavieb aj renovácií. Ideálny izolačný systém aj pre domácich majstrov.

Vďaka svojej univerzálnosti nájde uplatnenie na strechách, odkvapoch, základoch, sokloch, balkónoch, terasách, kúpeľniach, vlhkých priestoroch, jazierkach, nádržiach aj fontánach. 

Je pripravená na okamžité použitie, nemusíte ju miešať ani používať penetračný náter.

Má vynikajúcu priľnavosť na rôznych povrchoch ako sú betón, omietka, murivo, pôvodné izolačné vrstvy, plast, kov, plech a mnohé iné.

Jej nanášanie je možné všetkými bežnými spôsobmi: štetcom, valcom, stierkou aj nástrekom.

Nanesená hydroizolačná vrstva môže zostať ako finálna vrstva, ale môže sa aj premaľovať, omietnuť alebo obložiť obkladom a dlažbou.

Vysoká flexibilita a obsah armovacích vlákien zabezpečujú spoľahlivé premosťovanie trhlín v podklade.

Je odolná proti UV žiareniu a náročným klimatickým podmienkam. Vďaka tomu je vhodná aj na vytvorenie hydroizolačného systému na rôznych typoch strešných krytín a žľaboch. 

Asfaltové izolačné vrstvy a zdĺhavé miešanie sú minulosťou! Pokiaľ chcete mať zaizolované spoľahlivo, rýchlo a jednoducho, tak BOTAMENT® RD 1 Universal je pre Vás tým správnym riešením.

www.youtube.com/watch?v=evgAN9J8REs

www.botament.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.