Hydroizolácia – raz a poriadne

Hydroizolácia – raz a poriadne

Správne navrhnutý a zrealizovaný hydroizolačný systém je poistkou vysokej kvality a dlhej životnosti stavby. Izolujte raz a poriadne s hydroizoláciami Mapei.

Kompletný hydroizolačný systém, vrátane doplnkových výrobkov pre zabezpečenie detailov, je najúčinnejšie riešenie, ako zaručiť ochranu podkladovej konštrukcie. Nezáleží na tom, či je zhotovená zo sadrokartónových alebo OSB dosiek, dreva, anhydridu, sadry, či z cementových materiálov. Dlhodobý kontakt s vlhkosťou totiž môže spôsobiť poškodenie podkladovej konštrukcie, a tým ohroziť životnosť celého aplikovaného systému.

Ucelený hydroizolačný systém Mapei dokáže zabezpečiť ochranu podkladovej konštrukcie, a tým zvýšiť jej trvanlivosť a životnosť. Mapei ponúka riešenia pre účinnú hydroizoláciu v kúpeľniach, bazénoch, na terasách a balkónoch, riešenia pre hydroizoláciu spodnej stavby a strechy. Výrobky Mapei sú vhodné tak pre novostavby, ako aj pre rekonštrukcie starších objektov.

Mapei radí

S návrhom a realizáciou spoľahlivého hydroizolačného systému sa obráťte na odborníkov. V budúcnosti sa tak vyhnete problémom, napríklad s odlupovaním dlažby na terase alebo vytopeniu susedov.

Pracovné postupy z oblasti hydroizolačných systémov postupy a odborné poradenstvo nájdete na www.razaporiadne.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.