image 24183 25 v1

Novembrový Môj dom už v predaji

Pripravte sa na sviatky! Neverte tomu, že sú ešte ďaleko. Ak začnete už teraz, budete mať dostatok času zvládnuť všetko s prehľadom a bez stresu. S prípravami vám pomôže aj najnovšie číslo časopisu Môj dom, kde nájdete množstvo tipov na úpravy v interiéri, vianočnú výzdobu v rozličných farbách a štýloch, aj nápadité vianočné darčeky. Navyše môžete niečo šikovné pod stromček aj vyhrať! Novembrový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 4. 11.

Najnovší  Môj dom je opäť plný inšpirácií – tentoraz  najmä takých, ktoré súvisia s blížiacimi sa Vianocami. Nájdete v ňom však aj kreatívne nápady z iného súdka (napríklad z kaviarní), ktoré by bolo škoda neskopírovať, a nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady a rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Anjelské Vianoce

Nalaďte si spolu s nami interiér na sviatočnú atmosféru – tento mesiac sa môžete inšpirovať anjelskou zlato-bielou, alebo zimnou striebristou kombináciou doplnkov.

Celkom iný alpský štýl

Atmosféra bývania v Alpách, ale bez gýča! Také bolo želanie rodiny, ktorá si objednala návrh interiéru svojho víkendového bytu v horách, v lyžiarskom stredisku Klosters vo východnej časti Švajčiarska.

Vianočné príbehy

Rozpráva ich každý svietnik, obrus a vankúšik, ktorý do svojho príbytku vložíte špeciálne len na toto obdobie. My máme pre vás nápady na dekorovanie v troch rôznych štýloch.

Hurá, darčeky!

V novembrovom Mojom dome nájdete tipy na veselé, dizajnové a s vtipom! Môžete nimi obdarovať priateľov, rodinu, skrátka všetkých do radu, a vyčarujú úsmev na ich tvári nielen po rozbalení, ale vždy, keď na ne doma natrafia.

Byt „kvetinovej víly“

Maličký, no o to optimistickejší bytík v príjemnej lokalite Bratislavy je zrkadlom svojej majiteľky – záhradnej architektky a floristky.

Paleta

Druhý diel nášho nového seriálu prináša inšpirácie aktuálne veľmi populárnymi paletami, ktoré ponúkajú naozaj nevyčerpateľné možnosti použitia.

Predvianočné upratovanie

Chceli by ste to tento rok stihnúť ešte pred svätou Luciou, alebo si všetko nechávate na poslednú chvíľu? Tak či onak, voľba správneho pomocníka vám ho môže urýchliť a zjednodušiť.

Vintage kúpeľ

Historický, výberový, klasický. Aj také ekvivalenty má slovo vintage. Okrem mnohého iného sa za ním skrýva aj dnes veľmi populárny štýl zariaďovania interiéru. Nájdete sa v ňom aj vy?

Dom, ktorý si rozumie s krajinou

Pozemok mal svoje pozitíva aj negatíva – tak už to v živote chodí. Architektovi sa však podarilo postaviť dom tak, aby ste okolo seba vnímali len samé úžasné prednosti.

Vianocami prevoňaný domov

Naša Culinaria je tentoraz bez chutí. Vône škorice, pomarančov, klinčekov a byliniek ukryté vo vonných olejoch, soliach, sviečkach či mydlách však prevoňajú domov ako mávnutím čarovného prútika.

Ako vytvoriť z pokusnej skalky príťažlivé zákutie

Mnohé skalky v našich záhradách sú iba akýmisi pokusnými záhončekmi, kde sa občas niečo malé, no často nevodné vysadí , či dotvorí nepatričnou dekoráciou. V novembrovom Mojom dome vám záhradník poradí, ako takúto skalku premeniť na príťažlivý priestor. 

Adventný veniec so sviatočnou noblesou

Tento mesiac nájdete v Mojom dome návod, ako si zhotoviť menej tradičný adventný veniec –
bez čečiny, z rozmanitých rastlín a prírodnín, doplnených ozdobami v metalických farbách.

Schody? Prečo nie

Bungalovy zažívajú u nás boom. Lenže prečo nenechať dom na úbočí, aby sa schodmi a stupňami prispôsobil svahu? Odstupňovaním získa na zaujímavosti interiér aj exteriér, a najmä poskytne výhody obyvateľom.

Darček k časopisu zadarmo ■ Staršie číslo časopisu Môj dom

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje