Najširšia ponuka škárovacích hmôt

Najširšia ponuka škárovacích hmôt

Jedinečný dizajn interiéru bez prekročenia rozpočtu dosiahnete pomocou správneho odtieňa škárovacej malty. Najširšiu paletu odolných cementových a epoxidových škárovacích mált na našom trhu ponúka Mapei.
Mapei ponúka viac ako 50 farebných odtieňov škárovacích mált. S ich pomocou možno vytvárať zaujímavé dizajnové efekty v interiéri, ako aj v exteriéri.

Mapei garantuje kvalitu a odolnosť svojich výrobkov. Epoxidové škárovacie malty a cementové škárovacie malty poskytujú okrem dlhej životnosti celý rad ďalších výhod. Medzi kľúčové patrí jednoduché čistenie, stálofarebnosť a odolnosť proti tvorbe plesní. Vyznačujú sa nízkym obsahom organických prchavých látok (VOC) a sú certifikované v súlade s prísnymi medzinárodnými normami.

Oba druhy škárovacích mált je vhodné doplniť pružným silikónovým tmelom Mapesil AC na výplň pružných a dilatačných škár, ktorý sa ponúka tiež v rozšírenej palete farebných odtieňov.

Online poradenstvo

V širokej ponuke škárovacích mált sa jednoducho zorientujete pomocou špeciálnej webovej stránky www.skarujsmapei.sk. Online sprievodca pomôže s výberom bez ohľadu na to, či sa rozhodujete podľa miesta použitia alebo preferovanej farby. Systém intuitívne navedie užívateľa k výberu vhodného výrobku, pomocou ktorého dotiahne svoju farebnú predstavu do dokonalosti. Nájdete tu aj online odborné poradenstvo pri problémoch na stavbe.

www.skarujsmapei.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.