Najširšia ponuka škárovacích hmôt
Galéria (8)

Najširšia ponuka škárovacích hmôt

Jedinečný dizajn interiéru bez prekročenia rozpočtu dosiahnete pomocou správneho odtieňa škárovacej malty. Najširšiu paletu odolných cementových a epoxidových škárovacích mált na našom trhu ponúka Mapei.
Mapei ponúka viac ako 50 farebných odtieňov škárovacích mált. S ich pomocou možno vytvárať zaujímavé dizajnové efekty v interiéri, ako aj v exteriéri.

Galéria

Epoxidové škárovacie malty a cementové škárovacie malty - _fialova
Zámková dlažba v čistom štýle
Epoxidové škárovacie malty a cementové škárovacie malty - _modra
Epoxidové škárovacie malty a cementové škárovacie malty - _prirodna
Epoxidové škárovacie malty a cementové škárovacie malty - _seda
Epoxidové škárovacie malty a cementové škárovacie malty - farebne-nalady
Epoxidové škárovacie malty a cementové škárovacie malty - IMG_Fughe

Mapei garantuje kvalitu a odolnosť svojich výrobkov. Epoxidové škárovacie malty a cementové škárovacie malty poskytujú okrem dlhej životnosti celý rad ďalších výhod. Medzi kľúčové patrí jednoduché čistenie, stálofarebnosť a odolnosť proti tvorbe plesní. Vyznačujú sa nízkym obsahom organických prchavých látok (VOC) a sú certifikované v súlade s prísnymi medzinárodnými normami.

Oba druhy škárovacích mált je vhodné doplniť pružným silikónovým tmelom Mapesil AC na výplň pružných a dilatačných škár, ktorý sa ponúka tiež v rozšírenej palete farebných odtieňov.

Online poradenstvo

V širokej ponuke škárovacích mált sa jednoducho zorientujete pomocou špeciálnej webovej stránky www.skarujsmapei.sk. Online sprievodca pomôže s výberom bez ohľadu na to, či sa rozhodujete podľa miesta použitia alebo preferovanej farby. Systém intuitívne navedie užívateľa k výberu vhodného výrobku, pomocou ktorého dotiahne svoju farebnú predstavu do dokonalosti. Nájdete tu aj online odborné poradenstvo pri problémoch na stavbe.

www.skarujsmapei.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.