Hobby magazín Postav dom, zasaď strom 6/2014

image 20245 25 v1

Vysejeme paradajky a papriky. Danka Tóthová, lektorka kreatívnych kurzov , vyrobí z nového črepníka „starý“. Navštívime chovateľa austrálskeho ovčiaka. Poradíme vám s pestovaním orecha. Ušijeme praktický župan pre bábätko. Floristka Jarka Bálintová vám prezradí, ktorá izbová rastlina sa pýši menom afelandra kostrbatá.

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTVS v premiére na Jednotke každú sobotu o 17:25. Moderátori relácie sú Kristína Farkašová, Michaela Majerníková a Marcel Ochránek.

Magazín pre všetkých, ktorí sa radi púšťajú do budovania a prerábania, ale tiež pre tých, ktorí si všeličo vyrobia sami, doma či na záhrade. Relácia predstavuje rôzne zaujímavé, kreatívne a nenáročné koníčky, ktoré dokážu ľuďom vyplniť zmysluplne voľný čas a zároveň v rodinách vyčariť atmosféru pohody a radosti.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.