Flexibilná UNIPLATŇA skryje, čo treba

image 44401 25 v1

UNIPLATŇA z tvrdeného extrudovaného polystyrénu spoľahlivo nahradí sadrokartón i murivo. UNIPLATŇA, od osvedčeného výrobcu polystyrénu Austrotherm, zjednodušuje a urýchľuje stavebné úpravy v interiéri i v exteriéri.

Vďaka polystyrénu dosahuje UNIPLATŇA vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a nízku hmotnosť. Výhodou je aj možnosť jednoduchej úpravy rezaním priamo na stavbe pomocou bežných pracovných nástrojov.

Zásadnou výhodou UNIPLATNE je odolnosť proti vode, ktorá umožňuje jej bezpečné použitie v miestnostiach v priamom styku s vodou a vlhkosťou. Preto sa najčastejšie využíva pri stavebných úpravách kúpeľní. Pomocou UNIPLATNE možno jednoducho a rýchlo zhotoviť priečky i podhľady. Vďaka svojej tvarovateľnosti sa uplatní pri realizácii odkladacích priestorov, plôch na osadenie umývadla, či doplnkových plôch v kuchyniach. Zakryje rozvody, nežiaduce chyby a pomôže vizuálne zjednotiť interiér. Vďaka odolnosti proti vysokému zaťaženiu ju možno použiť ako náhradu za betónové poterové vrstvy a rovno naň aplikovať keramické dlažby. Uniplatňa je vhodná aj do exteriérových konštrukcií, napríklad na rýchlu a jednoduchú realizáciu podbitia šikmých striech.

UNIPLATŇA Austrotherm je dostupná až v trinástich hrúbkach dosiek pre široké použitie v rôznych aplikáciách. Pre dokonalé zvládnutie detailov prináša Austrotherm aj L- a U- profily, alebo špeciálne prvky.

www.austrotherm.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.