Fasádna doska s vynikajúcimi vlastnosťami

image 42515 25 v1

Tepelnoizolačná doska Austrotherm GrEPS 70 Fasádny Reflex z expandovaného penového polystyrénu s prímesou grafitu je určená na zateplenie fasády. Má až o 20 % lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako biely polystyrén pri rovnakej hrúbke.

Doska je navyše pokrytá špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zabraňuje počas teplých slnečných dní výraznému prehrievaniu polystyrénu. Povrchová úprava navyše prispieva k zvýšeniu prídržnosti lepiacej (stierkovej) malty na sivý EPS.

Úspora hrúbky izolantu ušetrí nielen objem izolantu, ale pomocné materiály, ako sú napr. kratšie kotevné prvky, parapety, užšie atikové plechy, ostenia okien. Ak biely polystyrén nahradíte sivým polystyrénom s rovnakou hrúbkou, získate dodatočnú úsporu energie a rýchlu návratnosť vstupnej investície pri zatepľovaní.

Austrotherm GrEPS 70 Fasádny Reflex je vhodný na zateplenie pasívnych a nízkoenergetických domov, a zároveň na dodatočné zateplenie starších domov.

Viac na www.austrotherm.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.

Ak už registráciu máte, prihláste sa.