image 50764 25 v1
Galéria (6)

Dokonalá kombinácia minimalizmu a plnohodnotnej funkčnosti

Čierna farba je tajomná, elegantná a zmyselná. A práve čierna farba inšpirovala konštruktérov spoločnosti SanSwiss pri vývoji sprchových zásten BLACK LINE. Nájdete tu ako klasické sprchové kúty Annea, Solino, TOP LINE S, tak i Walk-in zásteny STR4P s netradičnými sklami.

Galéria

Dokonalá kombinácia minimalizmu a plnohodnotnej funkčnosti - AN13ANT_mit-Schwallleiste
Dokonalá kombinácia minimalizmu a plnohodnotnej funkčnosti - Loft-Attic
Dokonalá kombinácia minimalizmu a plnohodnotnej funkčnosti - SanSwiss_katalog_23
Dokonalá kombinácia minimalizmu a plnohodnotnej funkčnosti - SOR55
Dokonalá kombinácia minimalizmu a plnohodnotnej funkčnosti - TLS4TOPF2

Kombináciou jemných línií, tvarov a proporcií vytvorili konštruktéri dokonalú kompozíciu, ktorá harmonicky ladí s každým interiérom. Sprchové zásteny BLACK LINE sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí vyznávajú klasickú eleganciu, moderný dizajn a predovšetkým prvotriednu kvalitu.

ANNEA Black

Bezrámové sprchové zásteny s otváraním dverí len von sa vyznačujú jednoduchými líniami, jemnými detailmi a decentnými čiernymi kontúrami. Ideálne riešenie pre Vašu modernú a elegantnú kúpeľňu.

SOLINO Black

Ak ste vyznávačom kombinácie rafinovaných materiálov a dokonalého súladu tvarov, vyberte si svoju ideálnu sprchovú zástenu zo širokej ponuky zásten radu SOLINO Black.

TOP LINE S Black

Typový rad TOP LINE S Black ponúka dômyselnú funkčnosť, kvalitné materiály s garanciou luxusu, komfortu a spoľahlivosti. Sprchové zásteny sú dodávané vo výške 2000 mm, možné sú štandardné aj zvláštne prevedenia. Často je tu využívaná možnosť skrátenej bočnej steny (v kombinácii s jednokrídlovými alebo posuvnými dverami) pre voľné napojenie sprchovacieho kúta k vani.

Klasický trend, ale aj extravagancia moderného štýlu: Walk-in EASY Black

Dokonalá symbióza je základom moderného dizajnu v klasických kúpeľniach aj v loftových bytoch v industriálnych budovách.

Viac informácií o nových sprchových zástenách Black Line nájdete na http://blackline.sanswiss.com/sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.