Epizóda podcastu Záhrada o druhom kole vysievania zeleniny
Zdroj: Shutterstock

Druhé výsevy počas roka – nenechajte si ujsť tému najnovšej epizódy podcastu Záhrada!

Vedeli ste, že niektoré druhy či odrody zeleniny možno počas jednej sezóny vysievať aj viackrát? O ktoré z nich ide a aké sú špecifiká druhých výsevov, to nám prezradil Václav Prášil z českej šľachtiteľskej spoločnosti SEMO v najnovšom vydaní podcastu Záhrada.

Najnovšie vydanie prináša viac informácií o tom, čo je vlastne druhý výsev. Odborník hovorí, na akom princípe funguje, pomenúva správne načasovanie a vysvetľuje, ako si pamätať vhodné druhy zeleniny na druhý výsev.

Druhý výsev tiež znamená, že máme obmedzené množstvo plochy v záhrade. Ako si s tým poradiť? Možno jednotlivé druhy zeleniny kombinovať? A čo ochrana pred suchom a slnečným žiarením? Vypočujte si najnovšiu epizódu podcastu a dozviete sa viac!

Júnová epizóda je k dispozícii tu:

Streamovacia platforma: https://podcasters.spotify.com/pod/show/zahrada-podcast

Všetky epizódy nájdete na jednom mieste.

Vydavateľstvo Jaga pre vás vytvára aj môjdom podcast, ktorý sa venuje stavbe domu krok za krokom. Ak ste v ranom štádiu stavby domu alebo nad ňou ešte len uvažujete, určite si ho nalaďte, dozviete sa v ňom množstvo cenných tipov od odborníkov na jednotlivé témy. Všetky epizódy môjdom podcastu nájdete na SpotifyAnchor.fm alebo na YouTube.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje