image 23533 25 v1

Ušetrite polovicu nákladov na hrubú stavbu domu!

Spoločnosť Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., ponúka pomoc pri stavbe rodinného domu. V rámci jesennej akcie „1+1 zdarma“ možno dom z kvalitnej pálenej tehly postaviť za polovicu.

Náklady na hrubú stavbu tehlového domu sa pohybujú rádovo v tisíckach eur. Táto investícia sa rozhodne oplatí. Bývanie v tehlovom dome ponúka z krátkodobého i dlhodobého hľadiska výhody, ktoré ocení každý stavebník. V prvom rade treba vyzdvihnúť vysoko nadštandardné tepelnoizolačné vlastnosti. Schopnosť tehliarskeho črepu akumulovať teplo zaručuje tepelnú pohodu v interiéri bez náhlych teplotných výkyvov pri zmenách vonkajšej teploty. Tehlové domy sa navyše vyznačujú vysokou kvalitou vnútorného prostredia.

Vďaka jesennej akcii „1+1 zdarma“ na tehly Porotherm možno zo sumy potrebnej na hrubú stavbu murovaného domu ušetriť až polovicu.Pozor, akcia trvá len do 19. 10. 2014. 

Predajná akcia „1+1 zdarma“ sa vzťahuje na vybraný sortiment nebrúsených tehál Porotherm, ako aj brúsených tehál Porotherm Profi, ktoré sú určené na murovanie pomocou technológií na maltu Porotherm Profi pre tenké škáry alebo na špeciálnu murovaciu penu Dryfix extra s rozmermi 44; 38; 30; 25; 17,5; 14; 11,5; 8 vrátane doplnkov a vo všetkých pevnostiach, na stropné vložky Porotherm KSV 17/60; KSV 17/45; KSV 10/60; KSV 10/45 a na vencové tehly VT 22; VT 23,8.

Ďalšie výhody k predajnej akcii

K akcii „1+1 zdarma“ sú poskytované bezplatne aj: statický návrh stropu vrátane kladačského plánu, výpočet spotreby materiálu na základe projektovej dokumentácie, konzultácia s obchodným zástupcom o výbere vhodného materiálu, doprava materiálu ucelených kamiónov po prvé miesto vykládky.

Ako získať zľavu 50 % na vybraný sortiment Porotherm?

Stavebný poukaz s akciou „1+1 zdarma“ možno získať registráciou tu. Záujemca po vyplnení registračných údajov získa na uvedenú e-mailovú adresu poukaz vo formáte PDF, ktorý si môže uplatniť vo vybraných predajniach stavebnín vo všetkých regiónoch Slovenska. Akcia je časovo obmedzená na objednávky prijaté do 19. 10. 2014. Vzťahuje sa len na stavebníkov rodinného domu na území Slovenskej republiky, na ktorý bude vypracovaná cenová ponuka podľa požiadaviek stavebníka na základe projektovej dokumentácie.


 
Viac informácií o akcii „1+1 zdarma“ nájdete na www.tehlazdarma.sk

V prípade otázok kontaktujte:

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.
Tehelná 5, 953 01 Zlaté Moravce
Infolinka: 0850 111 283
Telefón: +421 (37) 640 90 61
www.wienerberger.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.