Akumulačná obstavba THORMA ALICANTE

image 50087 25 v1

Pre väčšinu domácností je dnes vhodné pri výbere kozubu alebo kozubových kachlí zvoliť možnosť akumulácie tepla. Akumulácia tepla zlepší váš komfort predovšetkým znížením povrchovej teploty spotrebiča, predĺži dobu sálania tepla a znížením prúdenia vzduchu. 

Akumulačnú obstavbu THORMA ALICANTE je možné rýchlo postaviť u vás doma a zapojiť na komín. Stavba si nevyžaduje žiadne mokré procesy a preto je možné ju riešiť v novom dome ale aj domácnosti, kde už bývate. Obstavba je vyrobená z liateho betónu, ktorý sa dodáva buď v imitácia lámaného kameňa pod označením MOUNTAIN alebo imitáciou dreva pod označením FOREST.

Obstavba dokáže svojou dômyselnou konštrukciou a designom, vďaka kombinácii vykurovania konvekciou a sálaním, vykúriť miestnosť s objemom 98 až 190 m3. Kozubová vložka inštalovaná v obstavbe, sa vyznačuje vysokou účinnosťou spaľovania, čo zníži vaše náklady na vykurovanie a má nízky objemom emisií ako je prach a CO. Energetická trieda spotrebiča je A+ a nominálny výkon 8 kW. Aby bola údržba spotrebiča čo najjednoduchšia, sú bočné ventilačné mriežky vyberateľné a vnútorný priestor obstavby je tak ľahko prístupný pre vysatie prachu. V prípade inštalácie výrobku do moderného domu, je možné napojiť kozubovú vložku na externý prívod vzduchu. Návod na inštaláciu je dostupný aj vo forme video návodu. Odporúčaná cena celej obstavby vrátane kozubovej vložky je 1399 € vrátane DPH.

www.thorma.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.