Dlažba PICADO – imitácia kameňa pred váš dom

Dlažba PICADO – imitácia kameňa pred váš dom

V predchádzajúcich rokoch si veľkú obľubu získali dlažby, ktoré svojím vzhľadom imitujú prírodný kameň.

Novinka tohto roku spoločnosti PRESBETON – dlažba PICADO – sa snaží doviesť tento typ dlažieb k dokonalosti.

Dvanásť typov základných dlažobných kameňov a dva polovičné sa môžu javiť pri kladení ako náročný rébus, ale finálny prirodzený vzhľad stojí za to. A nakoniec zistíte, že ani kladenie nebolo také zložité. Na povrchu každého kameňa sú už z výroby vytvorené „falošné“ škáry, ktoré sa spolu s tými skutočnými po kladení zasypú vhodným škárovacím pieskom. Tým sa podčiarkne prirodzenosť vyskladanej plochy. Vyberať možno z troch farebných colormixov – Arido, Ardeso a Tiera.

Dlažba je určená na pochôdzne plochy a miesta s občasným prejazdom osobných automobilov, napr. chodníky, terasy, vjazdy do garáží a pod. Je mrazuvzdorná a je vybavená vnútorným ochranným systémom Protect System IN proti znečisteniu a prenikaniu vody. Viac na www.presbeton.sk.

ZDROJ PR článok spoločnosti PRESBETON Nova, s.r.o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.