Zháňate atraktívnu betónovú dlažbu? Inšpirujte sa realizáciami od PRESBETONU

Betónová dlažba na terasu a okolie domu
Zdroj: PRESBETON Nova

Ako vyzerajú moderné betónové dlažby na terasu a okolie domu? Vybrali sme niekoľko vydarených realizácií, ktoré vás presvedčia, že nie je betón ako betón.

OAK – štruktúra dubových dosiek

Je to drevo? Nie je to drevo? Reliéfna dlažba OAK je novým prírastkom do radu Natural dlažieb, ktoré verne napodobňujú prírodné materiály. OAK s povrchom masívnych dubových dosiek sa nedá rozoznať od originálu.

Viac o dlažbe OAK

Natural dlažba PRESBETON OAK
Natural dlažba PRESBETON OAK | Zdroj: PRESBETON Nova

SLATE – reliéf štiepanej bridlice

Natural dlažba SLATE s prírodným reliéfom bridlice sa hodí k akýmkoľvek architektonickým štýlom. Je vhodná na terasy, chodníky alebo k záhradným altánkom. Svoje miesto nájde aj v parkoch. Súčasťou radu SLATE sú elegantné bazénové lemy.

Viac o dlažbe SLATE

Natural dlažba PRESBETON SLATE
Natural dlažba PRESBETON SLATE | Zdroj: PRESBETON Nova

VERTO – luxusný vzhľad travertínu

Natural dlažby VERTO sú kvalitné dizajnové prvky imitujúce jedinečný reliéf prírodného travertínu. V spojení s bazénovými lemami a ukončovacími prvkami tvoria komplexné riešenie nielen pre plochy ohraničujúce bazény. Novinkou je guľatý bazénový lem.

Viac o dlažbe VERTO

Natural dlažba PRESBETON VERTO
Natural dlažba PRESBETON VERTO | Zdroj: PRESBETON Nova

ALMA – nadčasová štruktúra pohľadového betónu

Reliéfny povrch dlažby ALMA je vybavený povrchovým ochranným systémom najvyššej kategórie Perfect Clean TOP (PCT). Mimoriadne ušľachtilý povrch chráni dlažbu pred škvrnami z vína, kávy alebo oleja. ALMA ponúka prvotriedne riešenie pre každý exteriér. Viac tvarov a farieb.

Viac o dlažbe ALMA

Plošná dlažba PRESBETON ALMA
Plošná dlažba PRESBETON ALMA | Zdroj: PRESBETON Nova

PIANETA – kombinuje rozmerovo rôzne kamene a farby

Zámkovú dlažbu PIANETA v hladkom alebo reliéfnom vyhotovení tvoria štyri rozmerovo odlišné kamene pre skladbu rôznorodých zostáv. Atraktívne colormixy kombinujú žiadané farby – čierna, sivá, červená, oranžová. Vďaka voliteľnej povrchovej úprave sa hodí tak na príjazdové plochy, ako aj na terasy a ostatné plochy okolo domu.

Viac o dlažbe PIANETA

Zámková dlažba PRESBETON PIANETA
Zámková dlažba PRESBETON PIANETA | Zdroj: PRESBETON Nova

ALTERNO – jednoduchá údržba a odolnosť

Zámková dlažba ALTERNO kombinuje rozmerovo rôzne kamene. Dlažba sa hodí k modernej architektúre a pri väčších plochách zanechá pôsobivý dojem. Dlažba je mrazuvzdorná a ošetrená impregnáciou proti znečisteniu a prenikaniu vody.

Viac o dlažbe ALTERNO

Zámková dlažba PRESBETON ALTERNO
Zámková dlažba PRESBETON ALTERNO | Zdroj: PRESBETON Nova

LINE BLOCK – moderný murovací systém

LINE BLOCK je moderný murovací systém, pri ktorom sa tvarovky spájajú pomocou špeciálnych betónových krúžkov. Výsledkom je výrazná úspora času a peňazí. Vzhľadom na moderný vzhľad možno steny alebo ploty LINE BLOCK využiť tak v súkromnom, ako aj verejnom sektore.

Viac o systéme LINE BLOCK

Murovací systém PRESBETON LINE BLOCK
Murovací systém PRESBETON LINE BLOCK | Zdroj: PRESBETON Nova

Zdroj: PR článok PRESBETON Nova, s.r.o.