Kaukazská jedľa – najobľúbenejší vianočný strom slovenských domácností

image 51809 25 v1

Vianoce sa rýchlo blížia a k sviatkom neodmysliteľne patrí predaj vianočných stromčekov. Mountfield už tradične začína ich predaj koncom novembra vo všetkých svojich predajných centrách na Slovensku a v Českej republike. A inak to nebude ani tento rok. Predaj kvalitných kaukazských jedlí z dánskych plantáží začal 22. novembra.

„Už pred 5 rokmi sme zaradili kaukazské jedle do nášho vianočného sortimentu a ukazuje sa, že to bolo správne rozhodnutie. Medziročné predaje nám skokovo narastajú každým rokom, pričom v tomto roku predpokladáme nárast predaja až o 30%,“ vysvetľuje predsedníčka predstavenstva a generálna riaditeľka spoločnosti Mountfield Jana Moravová a s trochou zveličenia dodáva, že tento rok s obľubou hovorí mužom: „Keď pôjdete k nám do Mountfieldu pre vianočný stromček, nezabudnite vziať aj manželku a deti. Zatiaľ čo vy budete vyberať vonku stromček, manželka s deťmi v teple predajne vyberie krásne vianočné dekorácie, ktoré sme tento rok novo tiež zaradili do sortimentu.“

Mountfield ponúka vo svojich predajniach kaukazské jedle prvotriednej výberovej kvality. Dodávané sú priamo z Dánska postupnými návozmi, aby bola zaručená ich čerstvosť. Všetky stromčeky prechádzajú prísnou kontrolou kvality. Na dánske plantáže vysiela Mountfield svoje vlastné tímy inšpektorov, ktorí sami vyberajú a označujú stromčeky, ktoré zodpovedajú garantovanej najvyššej kvalite. Stromčeky majú dokonalý vzhľad, podmanivú vôňu, dlhé, husté ihličie a bohatú a pravidelnú korunu. V ponuke sú rôzne veľkosti od 100 cm až do 250 cm a za úplne jedinečné ceny. Napríklad cena najviac žiadanej veľkosti stromčeka od 150 – 200 cm je od 18,90 €. Samozrejmosťou sú ďalšie doplnkové služby, vrátane orezu a balenia stromčeka.

„A pretože doba vianočná nabáda k dobročinným aktivitám, tak aj tento rok nadviažeme na našu minuloročnú charitatívnu aktivitu a poskytneme zadarmo krásne vianočné stromčeky vybraným neziskovým organizáciám, sociálnym zariadeniam, detským domovom a ďalším, a to cielene v regióne každej našej predajne, ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Takže krásne kaukazské jedle rozžiaria sviatočné dni nielen u našich zákazníkov, ale aj v týchto zariadeniach,“ oznámila na záver Jana Moravová

www.mountfield.sk 

ZDROJ PR článok spoločnosti Mountfield

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.