image 51809 25 v1

Kaukazská jedľa – najobľúbenejší vianočný strom slovenských domácností

Vianoce sa rýchlo blížia a k sviatkom neodmysliteľne patrí predaj vianočných stromčekov. Mountfield už tradične začína ich predaj koncom novembra vo všetkých svojich predajných centrách na Slovensku a v Českej republike. A inak to nebude ani tento rok. Predaj kvalitných kaukazských jedlí z dánskych plantáží začal 22. novembra.

„Už pred 5 rokmi sme zaradili kaukazské jedle do nášho vianočného sortimentu a ukazuje sa, že to bolo správne rozhodnutie. Medziročné predaje nám skokovo narastajú každým rokom, pričom v tomto roku predpokladáme nárast predaja až o 30%,“ vysvetľuje predsedníčka predstavenstva a generálna riaditeľka spoločnosti Mountfield Jana Moravová a s trochou zveličenia dodáva, že tento rok s obľubou hovorí mužom: „Keď pôjdete k nám do Mountfieldu pre vianočný stromček, nezabudnite vziať aj manželku a deti. Zatiaľ čo vy budete vyberať vonku stromček, manželka s deťmi v teple predajne vyberie krásne vianočné dekorácie, ktoré sme tento rok novo tiež zaradili do sortimentu.“

Mountfield ponúka vo svojich predajniach kaukazské jedle prvotriednej výberovej kvality. Dodávané sú priamo z Dánska postupnými návozmi, aby bola zaručená ich čerstvosť. Všetky stromčeky prechádzajú prísnou kontrolou kvality. Na dánske plantáže vysiela Mountfield svoje vlastné tímy inšpektorov, ktorí sami vyberajú a označujú stromčeky, ktoré zodpovedajú garantovanej najvyššej kvalite. Stromčeky majú dokonalý vzhľad, podmanivú vôňu, dlhé, husté ihličie a bohatú a pravidelnú korunu. V ponuke sú rôzne veľkosti od 100 cm až do 250 cm a za úplne jedinečné ceny. Napríklad cena najviac žiadanej veľkosti stromčeka od 150 – 200 cm je od 18,90 €. Samozrejmosťou sú ďalšie doplnkové služby, vrátane orezu a balenia stromčeka.

„A pretože doba vianočná nabáda k dobročinným aktivitám, tak aj tento rok nadviažeme na našu minuloročnú charitatívnu aktivitu a poskytneme zadarmo krásne vianočné stromčeky vybraným neziskovým organizáciám, sociálnym zariadeniam, detským domovom a ďalším, a to cielene v regióne každej našej predajne, ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Takže krásne kaukazské jedle rozžiaria sviatočné dni nielen u našich zákazníkov, ale aj v týchto zariadeniach,“ oznámila na záver Jana Moravová

www.mountfield.sk 

ZDROJ PR článok spoločnosti Mountfield

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.