image 42183 25 v1

Ak žiarivú bielu, tak jednoznačne Primalex Polar

Existuje množstvo variantov bielej. Pokiaľ chceme siahnuť po čisto bielej, každý z nás túži po polárne žiarivej bielej, ktorá vydrží skutočne dlho. Preto našou voľbou je – „Jednoznačne Polar!“.

S vylepšeným Primalexom Polar dokonca ani nemusíte byť zručný maliar, aby ste svoju domácnosť premenili na polárne bielu. Keďže práve riedenie farieb býva zdrojom menej uspokojivého výsledku tých, ktorí nemajú riedenie až tak “v oku” ako maliarski majstri, rozhodla sa značka Primalex pristúpiť k zmene. Vynovený Primalex Polar sa pripojil k modernému trendu “ready to use” produktov, ktoré už netreba nijak dolaďovať. Čiže je pripravený k okamžitému použitiu – jednoducho odbalíte, namočíte štetec či valček a natierate. Vďaka kompletnému prepracovaniu receptúry je zachovaná rovnaká výdatnosť, čiže natriete rovnakú plochu aj keď neriedite. Príznačná polárna belosť a okamžité použitie však nie sú jedinou výhodou tohto produktu. Samozrejmosťou sú skvelé aplikačné vlastnosti, s ktorými bude odteraz maľovanie čistejšie a jednoduchšie, pretože farba už tak neodstrekuje ako to býva bežné.

Viac informácií o produkte nájdete na www.primalex.sk.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje