Predajňa Dom Farieb
Zdroj: PPG Deco Slovakia s.r.o.

Sieť predajní Dom farieb chce podporovať regióny, potenciál vidí vo frančízingu

DOM FARIEB otvára už 23. pobočku. Najväčšia špecializovaná sieť predajní farieb, lakov a príslušenstva pre maľovanie na Slovensku ponúka spoluprácu regionálnym záujemcom o podnikanie.

Sieť predajní Dom farieb tvorí na Slovensku 21 vlastných prevádzok a dve frančízové, v ktorých pracuje takmer 100 zamestnancov. Práve v systéme frančízových predajní vidí Dom farieb veľkú príležitosť. „Našim cieľom je otvárať 2 – 3 predajne ročne. Náš frančízový program DOM FARIEB PARTNER prináša možnosť bežným ľuďom, živnostníkom, podnikateľom, ktorí podnikať chcú, no sami si na to netrúfnu. Práve pre nich poskytuje výhody a podporu naša globálna značka,“ hovorí Tomáš Kania, Key Account and Business Development PPG Deco Slovakia.

Predajňa Dom Farieb

Etablovaná firma ponúka záujemcom o frančízing zmluvu bez vstupných poplatkov. Dom farieb frančízantom zabezpečí teritoriálnu exkluzivitu v regióne aj zariadenie predajne v požadovanom štýle: od regálov cez reklamné označenia až po označenie fasády. Súčasťou vybavenia je aj Kolorovacie centrum – tónovací automat, ktorý dokáže namiešať viac než 20-tisíc odtieňov farieb. Najväčšou výhodou pre frančízanta sú školenia, tréningy predajných zručností, poradenstvo, bonusový systém, vernostný program, ako aj kvalitný servis a marketingová podpora na lokálnej aj celoslovenskej úrovni.

Prvý frančízant Domu farieb Michal Kalina podniká pod značkou DOM FARIEB od roku 2017. „Tento systém mi vyhovuje, nakoľko farby nie sú môj core biznis, odpadlo mi množstvo činností, ako tvorenie letákov, či vymýšľanie všetkých vecí, ktoré už máte hotové – predajné akcie, darčeky. Využívam tak už vytvorený knowhow značky Dom farieb. Aj doterajšie výsledky mi potvrdzujú, že ísť do frančízy bol dobrý krok. A ak máte šikovných vedúcich, váš vstup je minimálny,“ vysvetľuje svoje rozhodnutie. Frančízant z Rimavskej Soboty vidí aj bonusy pre zákazníkov. „Zákazník rád nakupuje vo väčšej sieti, je to pre neho určite pre neho pridaná hodnota, cíti väčšiu dôveru.“

Predajňa Dom Farieb

Marketingová manažérka značky Veronika Chylová dodáva, že voľná lokalita pre frančízu je aktuálne v Šali, Dunajskej Strede, Ružomberku, Banskej Bystrici, Nitre, ale aj v Bratislave. „Privítame spoluprácu s tými, ktorí už majú skúsenosť s predajom tovaru, s právnym systémom a reguláciami. Vítaní sú však všetci záujemcovia z celého Slovenska, stačí len nakontaktovať naše obchodné oddelenie.“

Predajne DOM FARIEB patria na Slovensku pod spoločnosť PPG Deco Slovakia, ktorá je dcérskou pobočkou globálnej firmy PPG. Tá je jedným z najvýznamnejších globálnych dodávateľov, výrobcov a predajcov farieb, náterových hmôt a ďalších materiálov. PPG s vyše 47 tisíc zamestnancami dosiahla v roku 2018 obrat 15,4 mld. USD. Distribuuje aj vlastné značky, ako Primalex, Balakryl, Bondex a ďalšie.

Zdroj: PPG Deco Slovakia s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje