Radi majstrujete? Odfoťte svoj výtvor s Primalexom a vyhrajte zaslúžený oddych

image 41481 25 v1

Vieme, že letné mesiace sú ten najlepší čas na majstrovanie. Farba schne rýchlejšie, počasie je ideálne na majstrovanie a pravdepodobnosť, že vás vyruší dážď či prudký vietor je minimálna. Práve preto Primalex pripravil súťaž o tri pobyty v hodnote 250 EUR. Každý majster si predsa po tvrdej práci musí trošku oddýchnuť, no nie?

Mechanika Veľkej letnej súťaže s Primalexom je jednoduchá. Nech už sa rozhodnete kompletne prerábať svoju domácnosť, natrieť plot, oživiť pergolu, lazúrovať svoj záhradný nábytok či iba skrášliť domácnosť nejakým kreatívnym prvkom, pokojne sa zapojte. Chceme vidieť vaše výtvory! Chceme vidieť, ako ste si svoju domácnosť či záhradu skrášlili práve vďaka produktom značky Primalex. Ak teda plánujete počas leta natierať, tónovať, sprejovať, lazúrovať, omietať či maľovať, odložte si balenie a nezabudnite sa pochváliť svojim dielom.

Je to jednoduché

Skrátka, zvečnite nám svoj maliarsky výtvor aj so zakúpeným produktom značky Primalex. Máte dve možnosti, ako sa zapojiť – zaslať foto e-mailom na primalexsk@ppg.com, alebo súťažnú fotografiu nahrať do správy Facebook značky Primalex. Súťaž trvá od 1. júla do 31. augusta 2017. 

Viac informácií o súťaži hľadajte na www.primalex.sk alebo na Facebook profile.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.