Lepidlá Loctite
Zdroj: Henkel

Na lepidlá Loctite sa môžete vždy spoľahnúť

Značka Loctite je celosvetovým lídrom v oblasti lepidiel, tesnení a ďalších povrchových úprav. Vďaka inovatívnym postupom a prelomovým technológiám poskytuje vysokoúčinné lepidlá, ktoré sú pevné, odolné a dlhotrvajúce.

V širokej ponuke nájdete tekuté či gélové sekundové lepidlá vhodné na spojenie odlišných materiálov, od dreva či papiera cez rôzne kovy až po plasty. Lepidlá môžu disponovať rozmanitými aplikátormi, ktoré vám umožnia presné lepenie na ťažko dostupných miestach a zaistia pohodlnú vertikálnu aj horizontálnu aplikáciu.

Tekuté sekundové lepidlá

Tekuté sekundové lepidlá Loctite sú určené na menšie aj väčšie domáce opravy. Pomocou nich vytvoríte ľahko a rýchlo silné spoje medzi širokou škálou bežných materiálov. Sú ideálne na lepenie plastu, gumy, kovu, dreva, keramiky, látky, papierových kartónov a papiera. Postačí jediná kvapka a za 5 až 30 sekúnd zafixujete čokoľvek si budete priať.

Tekuté lepidlá Loctite
Zdroj: Henkel

Gélové sekundové lepidlá

Ďalší variant predstavujú gélové „sekundovky”. Tieto lepidlá vytvoria v okamihu priehľadné pevné spoje medzi rôznymi materiálmi, a to aj pri aplikácii na ťažko dostupných miestach. Ich prednosťou je gélová konzistencia, ktorá zabraňuje stekaniu, a preto možno s nimi spájať aj na zvislých povrchoch a stropoch.

Gélové lepidlá Loctite
Zdroj: Henkel

Špeciálne lepidlá

Špeciálne lepidlá Loctite 60 sekúnd a Pure Gel vám doprajú aj pár sekúnd na to, aby ste lepili precízne a lepený spoj napasovali presne tak ako potrebujete, určite si pri lepení s nimi nezlepíte prsty! Lepidlo Loctite 60 sekúnd je vhodné na veľké aj malé plochy a taktiež jeho uzáver zaručí, že vám nevyschne ani po niekoľkých rokoch.

Špeciálne lepidlá Loctite
Zdroj: Henkel

Viac na Loctite (loctite-superbond.sk).

Zdroj: HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje