image 41701 25 v1

LOCTITE – skvelý parťák na letné dobrodružstvá

Počas leta nechceme sedieť doma. Radi si vyrazíme na výlety do prírody, na stanovačky alebo pikniky v záhrade s našimi polovičkami. Aktívne športujeme a sme pri vode.

V lete sa skrátka stále niečo deje a potrebujeme byť vždy pripravení na drobné nehody. Stáva sa, že dostanete defekt na bicykli, alebo sa vám prepichne nafukovačka do vody a vy ste mimo civilizácie. Máte piknik na záhrade alebo v parku a odtrhne sa vám uško na košíku so všetkým. Objavili ste po postavení stanu drobnú dierku, cez ktorú by vám mohlo dnu napršať. Ideálnym riešením je univerzálne sekundové lepidlo Loctite Super Attak, ktoré vás doslova zachráni. Čo sa zlomí, prepichne, praskne, odtrhne, to sa vždy dá aj zlepiť. Vďaka novej receptúre lepidlo odoláva silným otrasom a náporu vody. Praktické vreckové balenie ponúka možnosť okamžitého opravenia poškodených a zlomených vecí a slúži ako prvá pomoc na cestách, turistike, v aute alebo pri športe. Lepidlo je odolné proti extrémnym teplotám, od -50°C až do 120°C. Sekundové lepidlá Loctite poskytujú rôzne aplikátory, rôzne veľkosti balení, tekutú alebo gélovú konzistenciu, takže je z čoho vyberať. Všetky lepidlá Loctite majú špeciálny uzáver, ktorý zabráni vyschnutiu lepidla a lepidlo môžete odložiť a použiť znova.

Loctite Super Attack The Original je použiteľný na všetky druhy povrchov a po zaschnutí má priehľadnú farbu, takže miesto opravy je takmer neviditeľné. Zlepený hrnček môžete bez obáv opäť umývať v umývačke bez toho, aby sa spoje poškodili. Pre vertikálne aplikácie je vhodný Loctite Super Attak Power Flex gel, ktorý má gélovú konzistenciu a nesteká a nekvapká pri aplikácii. Lepidlo je bez rozpúšťadiel a ideálne na materiály, ako je porcelán, kov, gumu, kožu, drevo, plasty (okrem PE/PP) a papier. Ak vám treba poradiť čo s čím lepiť, navštívte stránku www.loctite-superattak.sk. Hlavne nezabudnite, čo zlomíte, to zlepíte!

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.