Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine.
Galéria (4) Zdroj: SanSwiss

Sprchová zástena Cadura – inšpirovaná prírodou, tvarovaná vodou

Jemné a výrazné línie pántov a profilov pripomínajú hladký povrch ľadu. Tým sa inšpiroval SanSwiss pri výrobe sprchovej zásteny Cadura.

Galéria

Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine.
Sprchový kút v aluchóme
Sprchový kút v zlatej farbe

Je to kvalitná sprchová zástena s jasným dizajnom, do posledného milimetra prepracovanou ergonómiou a dokonalým vzhľadom. Cadura poskytne všetku funkčnosť, ktorú možno v dnešnej dobe očakávať od modernej sprchové zásteny.

Ergonomický dizajn madlá, výrazne tvarované pánty a 4 farebné vyhotovenia sprchovej zásteny Cadura dodajú do vašej kúpeľne elegantný vzhľad. Sprchová zástena Cadura je vyrobená zo 6mm bezpečnostného skla s antiplakovou úpravou Aquaperle, ktorá eliminuje vznik vodného kameňa a iných nečistôt na skle. Štandardná výška sprchovej zásteny Cadura je 2000 mm, veľká šírka sprchovej zásteny znamená maximálny komfort pri sprchovaní a pri vstupe. Výhodou posuvných dverí sprchovej zásteny Cadura je Soft open / close systém, ktorý zaistí tiché otváranie a zatváranie dverí.

Sprchový kút v zlatej farbe
Cadura Gold Line – dvojkrídlové dvere. | Zdroj: SanSwiss

Na výber máte zo 4 farebných prevedení – jednoduché aluchrómové prevedenie, ktoré sa hodí do každej kúpeľne, kolekcia Black Line s matnou čiernou farbou, ktorá bezprostredne vnesie do kúpeľne moderný nádych, kolekcia White Line matnej bielej farby so sviežim odtieňom a kolekcie Gold Line, luxusná a elegantná zlatá farba do kúpeľne napr. glamour štýle.

Číre sklo alebo dekór Shade?

SanSwiss ponúka sprchové zásteny Cadura v prevedení s čírym sklom alebo s dekórom skla Shade (sieťotlač), napríklad Cadura Black Line vyzerá úžasne s dekórom skla Shade.

Inšpirujte sa na našom Instagramovom účte @sanswiss_slovakia!

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje