Sprchovací kút CADURA aluchróm
Galéria (4) Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny CADURA: Perfektné riešenie pre každú kúpeľňu

Sprchové zásteny CADURA sú vyrobené s maximálnou precíznosťou a dôrazom na detail. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, aby odolali skúške času a poskytli trvalé riešenie pre vašu kúpeľňu.

Galéria

Sprchovací kút CADURA aluchróm
Sprchovací kút CADURA biely matný
Walk-in zástena CADURA

Elegantný a moderný design

Sprchové zásteny CADURA sa vyznačujú elegantnými líniami a modernou estetikou a dodajú každej kúpeľni nádych sofistikovanosti. Vďaka svojmu čistému a minimalistickému dizajnu sa hladko začlení do rôznych architektonických štýlov a interiérov. Univerzálnosť zásten CADURA umožňuje ich ľahkú integráciu do moderných aj tradičných priestorov.

Prispôsobiteľné možnosti

V SanSwiss si uvedomujeme, že každá kúpeľňa je jedinečná. Preto CADURA ponúka množstvo prispôsobiteľných možností, ktoré splnia vaše špecifické požiadavky. Od rôznych povrchových úprav skla až po rôzne konfigurácie a veľkosti – máte možnosť vytvoriť si sprchovací kút, ktorý bude dokonale zodpovedať vašim predstavám.

Sprchovací kút CADURA biely matný
Sprchovací kút CADURA, biela matná, číre sklo l Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine a so skrátenou bočnou stenou | Zdroj: SanSwiss

SanSwiss vyrába sprchové zásteny CADURA v tradičnom aluchróme, v lesklej zlatej farbe, v elegantnej čiernej matnej farbe a vo sviežej bielej matnej s čírym sklom, so sklom Screen a Shade.

Walk-in zástena CADURA
Walk-in zástena CADURA, čierna matná, dekor skla Shade l Pevná stena samostatná s posuvným dielom | Zdroj: SanSwiss

Zdroj: SanSwiss s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje