Netradičné šaty

netradicne saty

Naša súťaž o najkreatívnejší domáci nápad pokračuje predstavením ďaľšieho príspevku od čitateľky Kristíny.

Volám sa Kristína V. a mám 19 rokov. Podmienkou súťaže bolo vytvoriť niečo kreatívne za použitia výrobkov od firmy Henkel. Myslím že slabosťou každej ženy je oblečenie a preto som sa rozhodla vytvoriť šaty.

Prvým krokom bolo pozbierať rôzne výrobky od firmy Henkel. Na šaty som potrebovala viac ako len jeden  výrobok a kedže doma nemáme prázdne výrobky muselo sa ich všetky prelievať. Teraz sú u nás doma len plastove flaše s nálepkami aby sme vedeli o aký produkt ide.

Na výrobu šiat som teda potrebovala Henkel výrobky, sáčky, nožnice, lepiacu pásku, ihlu a niť, a tiež spinkovač. Keď som mala veci prichystané mohla som sa pustiť do výroby.

Ušila som si základ šiat čo tvorili staré záclony a korzet. Plastové flaše som si musela rozrezať a postrihať do tvaru aby mi priľahli na šaty, čo bolo dosť náročné a pravdaže nevyhla som sa ani úrazu.

Keď už všetky výrobky nadobudli požadovaný tvar mohla som ich pripevnovať na šaty. Niektoré som pripevnila spinkovačom a niektoré som musela prišívať. Na šatách mi teda prevládala modrá a biela farba preto som v týchto farbách zvolila aj sáčky. Tie som pripevňovala spinkovačom na záclonu. Spinkovala som ich v rôznom poradí a tak aby nadobudli nejaký tvar a pridali šatám na veľkosti.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteVýsledok môžte vidieť na fotografii.    


Kristina Voľanská 

SÚŤAŽ!!!
 
Zapojte sa aj vy do našej čitateľskej súťaže o najkreatívnejší domáci nápad a hrajte o tablet Sencor Element 9.7 a pomocníkov do domácnosti od spoločnosti Henkel. Desiati z vás sa môžu tešiť na hodnotné produktové ceny a celoročné predplatné časopisu Urob si sám.

 
Podrobnosti o súťaži nájdete TU.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.