image 31074 25 v1
Galéria (5)

Vianoce s Fiskars: Darčeky, ktoré potešia i dobre poslúžia

Vianoce sa blížia závratnou rýchlosťou a vy ešte stále neviete, čím potešiť svojich blízkych? Pokiaľ sa vám pri výbere darčekov podarí skĺbiť úžitkovú hodnotu s estetikou, máte vyhraté. Obe kritériá spĺňajú výrobky pre domácnosť a záhradu fínskej značky Fiskars. 

Galéria

Fiskars a vianoce
Fiskars a vianoce
Fiskars a vianoce
Fiskars a vianoce

Hračky pre mužov 

Každý muž, ktorý pracuje s drevom, ocení kvalitnú sekeru, s ktorou urobí viac práce s menšou námahou. Fiskars ponúka najširší sortiment sekier pre malých i veľkých, skúsených i začiatočníkov. Najnovším prírastkom je univerzálny model X21, výborný pre štiepanie malých i veľkých polien.

Štýloví pomocníci na servírovanie raňajok 

Každá žena v týchto vzácnych chvíľach rodinnej pohody ocení štýlových pomocníkov do kuchyne, s ktorými bude príprava sviatočných raňajok radosťou. Fiskars prišiel s kompletným radom raňajkových nástrojov GoBreakfast vo svetlých farbách, ktoré harmonizujú s raňajkovým prestieraním.

Niečo pre deti 

Žiadne dieťa nebude určite sklamané z kvalitných nožníc Moomin z nerezovej ocele vo veselom obrázkovom prevedení.  

Pre babičku a dedka 

Neomylným tipom je krásna sada pracovných nástrojov na zveľaďovanie záhradky. V roku 2011 uviedol Fiskars na trh rad pre drobné záhradníčenie pod názvom Inspiration™. Je vhodný i do mesta pre tých, ktorí si mestský život spríjemňujú pestovaním zelene na balkónoch a terasách.

www.fiskars.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje