Mountfield štartuje akciu roka - posezónny výpredaj na všetko
Galéria (5)

Mountfield štartuje akciu roka – posezónny výpredaj na všetko

Kvalitná značková záhradná technika, nábytok alebo bazény za najvýhodnejšie ceny? Najväčší slovenský predajca záhradnej techniky Mountfield SK odštartoval posezónny výpredaj svojhovšetkého tovaru za šokujúce ceny.

Galéria

Výpredaj mountfield - leto - motorovapila_OleoMac_GS350
Výpredaj mountfield - leto - plynovygril_ManuaII
Výpredaj mountfield - leto - stipacka_prace
Výpredaj mountfield - leto - uvodni_foto_muz_pracenazahrade

Pred rokom 1989 sme boli v Československu najlepší vo výrobe surového železa. Teraz majú Slováci, spoločne s Čechmi jedno, trochu utajené prvenstvo. Sme totiž národy, ktoré majú na počet obyvateľov najviac záhrad, chát a chalúp. Keď nie vo svete, tak v Európe rozhodne. Áno, sme národ záhradkárov a kutilov, ktorí svoje záhrady a záhradky milujú, pracujú na nich a stále viac a častejšie na nich oddychujú.

Motorové píly, ktoré teraz využijete pri príprave palivového dreva, kúpite už od 141 Euro

      Motorové píly, ktoré teraz využijete pri príprave palivového dreva, kúpite už od 141 Euro 

A s láskou k záhrade je spojené ešte jedno svetové prvenstvo. Tým je najväčší špecializovaný predajca záhradnej techniky, bazénov a vybavenia pre dom a záhradu – spoločnosť Mountfield SK. Len u neho nájdete v stálej ponuke desiatky rotačných kosačiek, takže si môžete doslova na mieru vášho trávnika vybrať správnu kosačku, alebo desiatky typov reťazových píl, ktorých sezóna práve nastáva. A nielen kosačky a píly, ale všetky výrobky (ktoré sú počtom rádovo do tisícov kusov) teraz nájdete vo všetkých 17 predajných centrách po celej Slovenskej republike za doslova šokujúce ceny.

Niet ideálnejšieho pomocníka pri spracovaní dreva, ako je štiepačka na drevo, ceny štiepačiek už od 190 Euro
      Niet ideálnejšieho pomocníka pri spracovaní dreva, ako je štiepačka na drevo, ceny štiepačiek už od 190 Euro 

„Hoci sme ešte len v polovici leta, tak pre nás už záhradná sezóna pomaly končí a tomu prispôsobujeme aj našu cenovú ponuku. V porovnaní s minulým rokom sú tieto zľavy doslova brutálne, „komentuje tieto zľavy hovorca firmy Mountfield SK.

Nikde inde, ako v Mountfielde SK, teraz nenájdete ucelenejšiu a predovšetkým cenovo najvýhodnejšiu ponuku záhradných produktov. Od kosačiek alebo záhradných traktorov počnúc, cez plotové nožnice, tlakové umývačky, záhradný nábytok či grily, až po typicky jesenné komodity ako sú reťazové píly, štiepačky na drevo, drviče alebo štiepkovače na konci. A Mountfield SK nezabudol ani na milovníkov kúpania. Môžu si teraz výhodne kúpiť svoj vysnívaný bazén na záhradu za zlomok pôvodnej sezónne ceny.

Leto zďaleka nekončí, pre grilovanie na novom grile si nájdete ešte množstvo príležitostí, cena grilu 199 Euro
      Leto zďaleka nekončí, pre grilovanie na novom grile si nájdete ešte množstvo príležitostí, cena grilu 199 Euro

Posezónny výpredaj v spoločnosti Mountfield SK sa teraz dá teda parafrázovať výrokom, že „kto si teraz v Mountfielde nič nekúpi, tak ten prerobí“.

Zdroj: PR článok spoločnosti Mountfield SK

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje