image 32835 25 v1
Galéria (6)

Budúcnosť starostlivosti o naše záhrady a lesy je tichá

Budúcnosť záhradnej techniky patrí akumulátorovým strojom. Dnes už majú akumulátorové stroje výkon, ktorý vyhovie aj náročným užívateľom. Husqvarna prichádza s radom výkonných a pritom tichých akumulátorových strojov pre prácu v lese aj v záhrade. Pracujte už teraz bez emisií a hluku.

Galéria

ýkonný-akumulátor-strojov-Husqvarna-(800x600)
Akumulátor-je-kompatibilný,-stačí-vám-jeden-akumulátor-na-viac-strojov-(800x600)
Akumulátorovú-kosačku-Husqvarna-ocenia-i-vaši-susedia-(800x534)
Akumulátorové-stroje-Husqvarna-pro-každou-práci-na-zahradě-(800x534)
Akumulátorové stroje husqvarna

Práca na čerstvom vzduchu

Výraz stroj na baterky už dávno nie je dvojzmyselný – pre akumulátorové stroje Husqvarna dnes platí, že sú vo svojej spoľahlivosti nedosiahnuteľné. Akumulátorové náradie ocení každý, kto nevyhnutné práce na záhrade berie športovo. Nízka hmotnosť strojov a nulové emisie výfukových plynov sú správnymi sparingpartnermi pre zdravý pohyb. Spolu so svojou fyzickou kondíciou udržujete tiež dobré susedské vzťahy. Najnižší možný prevádzkový hluk ocení nielen samotný užívateľ, ale predovšetkým jeho okolie. Namiesto charakteristického zvuku benzínových reťazových píl a krovinorezov zavládne na vašej záhrade kľud. Susedia vás budú mať radi a vy sa im potom môžete smelo pochváliť so svojim najnovším prírastkom do rodiny akumulátorových strojov Husqvarna.


Akumulátor je kompatibilný, stačí vám jeden akumulátor na viac strojov 

Kosenie bez starostí

Použitie moderných líthiových článkov a bezúdržbových elektromotorov zaručuje minimálne servisné nároky. Namiesto dolievania benzínu a štartovania lankom stačí jednoducho pripojiť akumulátor a stlačiť tlačidlo. Obsluha záhradnej techniky už nemôže byť jednoduchšia. Akumulátory sú kompatibilné s celým sortimentom Husqvarna, takže sa vyplatí kúpiť si viac strojov s nabíjačkou a najlepšie dvomi akumulátormi, na výber je z rôznych kapacít. Zatiaľ čo sa jeden nabíja, s druhým môžete pracovať. Na jedno nabitie akumulátora Li-Ion 36V urobíte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu. Navyše v práve prebiehajúcej jarne akcii môžete akumulátorové stroje zakúpiť za zvýhodnené ceny. Akcia trvá od 9. 3. – 8. 6. 2016.


Akumulátorové stroje Husqvarna pre každú prácu na záhrade 

Čistá a tichá záhrada

Ponuka výkonných akumulátorových strojov Husqvarna je tak široká, že na svojej záhrade môžete pracovať výhradne na batérie. Palivové drevo narežete ľahkou reťazovou pílou 436Li, ťažko dostupné trávnaté plochy pokosíte dobre vyváženým vyžínačom 536LiLX, živý plot zastrihnete ľahko ovládateľnými nožnicami 136LiHD45. Líthiový akumulátor z ručne nesených strojov dokáže poháňať dokonca už aj klasickú rotačnú kosačku na trávu Husqvarna LC 141Li so šírkou záberu 41 cm a možnosťou mulčovania. A kto nechte pri kosení tlačiť, ale sa radšej vozí, môže usadnúť na rider Husqvarna Battery. Tento akumulátorový variant kompaktného ridera je určený na kosenie veľkých plôch bez hluku a výfukových plynov. Na jedno nabitie dokáže pracovať až 90 minút a jeho majiteľ získa všetky výhody záhradného ridera znásobené ľahkou údržbou, nižšími prevádzkovými nákladmi, tichým a čistým chodom.

Viac informácií na www.husqvarna.sk

PR článok spoločnosti Husqvarna Slovensko s.r.o.  

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje