Mountfield oslavuje a rozbehol posezónny VÝPREDAJ! Všetko ZA POLOVICU!

image 35434 25 v1

Mountfield oslavuje 25 rokov, a pojal to vo veľkom štýle. Vyhlásil posezónny výpredaj, keď si v jeho predajniach môže úplne každý nakúpiť čokoľvek ZA POLOVICU!

Všetkých 3 850 druhov výrobkov je teraz s 50 % zľavou! A to je čo povedať. Výber je obrovský.

      Pekná kosačka sa teraz dá zaobstarať už za 57 €. Za polovicu je tiež jeden z hitov tohto roka – samochodná benzínová Patriot LM 46 SP. Predajná cena tohto parádneho stroja je 486 €, ale v rámci posezónneho výpredaja si ho teraz môžete zaobstarať za 243 €.

Za polovicu je napríklad všetkých 27 modelov kosačiek elektrických aj benzínových, 14 modelov krovinorezov, 11 modelov záhradných traktorov, všetky záhradné drviče, zavlažovacie potreby, ručné náradie a tak ďalej.

      A ďalší príklad. Krásna zostava Savoy z obľúbeného a ľahkého ťahokovu, keď stôl vyjde namiesto 214 € iba 107 €. A kreslo Basic stojí tiež polovicu, teda len 36,50 €.

Nákupnú žatvu majú teraz aj zákazníci, ktorí myslia viac na odpočinok, pretože ZA POLOVICU je tiež všetkých 72 prvkov záhradného nábytku z moderných aj tradičných prírodných materiálov, ďalej je potrebné vymenovať aj všetkých 16 modelov grilov vrátane špičkových amerických plynových grilov Char-Broil.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteS 50 % ZĽAVOU si teraz v posezónnom výpredaji ľahko kúpite aj nadzemné a zapustené bazény, vírivky, čerpadlá a vodárne, multifunkčné kultivátory, bubnovky, vertikutátory, elektronáradie do dielne atď. Jednoducho všetko.

      Do posezónneho výpredaja bolo v rámci osláv zaradených aj všetkých 22 modelov infrasáun a fínskych sáun. Elegantná infrasauna Samoa tak vyjde namiesto 1 400 € len 700 €.

„Nie sme ani v polovici augusta, a tak si drvivú väčšinu výrobkov naši zákazníci ešte tento rok dosýtosti užijú. Či už im budú slúžiť na skrášľovanie záhrad, alebo na relaxáciu,“ hovorí Lucia Kinclová zo spoločnosti Mountfield a pozýva každého na návštevu ktoréhokoľvek firemného obchodu alebo internetových stránok www.mountfield.sk. Tu sa dá tiež presvedčiť, že Mountfield v rámci osláv zaradil do akcie popri všetkom jarnom a letnom sortimente aj výrobky, ktoré majú svoju sezónu ešte len pred sebou. Napríklad rodinné sauny, štiepačky, reťazové aj okružné píly či krbové kachle.

Lucie Kinclová však upozorňuje, že zásoby sa budú pri obrovskom záujme každým dňom zmenšovať. Kto teda skôr príde, bude si vyberať z najširšej ponuky.

ZDROJ PR článok spoločnosti Mountfield a.s.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.