Tichí pomocníci do jesennej záhrady

image 35779 25 v1

Je najvyšší čas zrezať živý plot, tvarovať vždyzelené dreviny, či dobehnúť zameškaný pozberový rez kôstkovín. Čoskoro sa môžeme pustiť do rezu jadrovín a jesenného tvarovania ihličnatých stromov. Toto všetko sa dá spraviť pohodlne, kvalitne a aj počas víkendu v husto zastavanej časti mesta.

Akumulátorové stroje Husqvarna totiž vychádzajú z potrieb profesionálov, ktorí na prácu v mestských a husto osídlených oblastiach potrebujú výkonné, ale zároveň tiché stroje. Popri týchto požadovaných vlastnostiach sa tieto stroje vyznačujú veľmi nízkými vibráciami a absenciou priamych emisií. Dôležitá je tiež nižšia hmotnosť a oveľa jednoduchšie používanie, ktoré je výsledkom prepracovanej ergonómie, ovládania a minimálnej nutnosti údržby.


Končí tak obdobie, kedy sme boli pri práci s elektrickým náradím obmedzovaní prívodným káblom. Už sa nebudeme musieť trápiť so správnym namiešaním palivovej zmesi, či skladovaním benzínu. Prichádza rad akumulátorových výrobkov, ktorých výkon nepotrebuje jedinú kvapku benzínu.

Nové technológie

Husqvarna vyvinula systém umožňujúci výmenu batérií medzi rôznymi druhmi náradia a vysoko efektívne, rýchle nabíjanie. Preto tieto výrobky môžeme používať takmer bez prestávky.

Ručne nesené akumulátorové stroje Husqvarna, tzn. motorové píly, krovinorezy a plotostrihy, prinášajú prepojenie všetkých výhod elektrického pohonu, výkonu spaľovacích motorov a kvality legendárnej švédskej značky. Elektromotory vyvinuté spoločnosťou Husqvarna sú totiž unikátnou kombináciou životnosti a výkonu. Ich výhodou je prakticky bezúdržbovosť. Stačí len naštartovať pomocou tlačidla a môžete pracovať. Elektromotory sú minimálne rovnako výkonné ako benzínové motory v porovnateľnej výkonnostnej triede a majú často aj dvojnásobnú životnosť. Nehovoriac o šetrnosti k životnému prostrediu a o možnosti pracovať aj vo vnútri, keďže neprodukujú výfukové plyny.


Kvalitný akumulátor je srdcom akumulátorových výrobkov Husqvarna. Lítium – iónový akumulátor poskytuje maximálny výkon až do úplného vybitia s vysokou kapacitou, nízkou hmotnosťou, skvelou životnosťou a je kompatibilný, takže jeden akumulátor je možné použiť s rôznymi strojmi Husqvarna.

Viac o akumulátorových strojoch Husqvarna na www.husqvarna.sk.

ZDROJ PR článok spoločnosti Husqvarna Slovensko s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.