Elektronáradie PATRIOT: skvelý darček pre každého kutila

image 37575 25 v1

Elektronáradie PATRIOT od Mountfieldu si získalo stabilné miesto v českých i slovenských dielňach. Sortiment sa neustále rozširuje a v tomto predvianočnom čase to môže byť zaujímavý tip na darček pre každého kutila.

Značka Patriot sa rýchlo stala obľúbenou nielen medzi kutilmi, ale oslovila aj profesionálov. „Kvalita náradia je pre nás zásadný faktor, preto na výrobu dohliada hneď niekoľko inšpektorov kvality. Samozrejmosťou je použitie kvalitných materiálov,“ tvrdí Jiří Erben zo spoločnosti Mountfield. Zákazníkov oslovili aj viac než priaznivé ceny. „Tie sme schopní ponúknuť vďaka optimalizácii výroby a logistiky.“ dodáva.


Príklepová vŕtačka PATRIOT 1150 W je osadená štandardným skľučovadlom na upínanie vrtákov s max. priemerom stopky 13 mm. Zadné držadlo a predná polohovateľná rukoväť umožňujú pohodlné držanie. Samozrejmosťou je možnosť ľavého a pravého chodu, aretácia spínača a vŕtanie s príklepom i bez. zdroj: Mountfield

Čo je elektronáradie Patriot? V súčasnej dobe predstavuje celkom 18 výrobkov: AKU vŕtačky (2 modely), príklepové vŕtačky (2 modely), uhlové brúsky (2 modely), stolnú brúsku, vibračnú brúsku, excentrickú brúsku, oscilačnú brúsku, priamočiaru pílu, kotúčovú pílu, hornú frézku, vŕtacie a búracie kladivo, hoblík, teplovzdušnú pištoľ a leštičku.


Kotúčová píla PATRIOT 1300 W má príkon 1300 W a kotúč s priemerom 185 mm, nastaviteľnú klznú dosku a konektor ne pripojenie vysávača. Umožňuje nastaviť hĺbku a uhol rezu. Samozrejmosťou je možnosť uchytenia kovového príložnika a aretácia hriadeľa pre jednoduchú manipuláciu s kotúčom. zdroj: Mountfield

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteV tejto chvíli navyše zákazníci Mountfieldu môžu elektronáradie PATRIOT kúpiť ešte za výhodnejšie ceny, pretože množstvo výrobkov je zaradených do Vernostného programu. Svoje nasporené body za nákupy tak každý môže využiť na kúpu atraktívnych darčekov za skvelé ceny.


Priamočiara píla PATRIOT 710 W je robustný stroj s masívnou zliatinovou prevodovou skriňou. Pogumované držadlo umožňuje komfortní a pevný úchop. Píla je vybavená laserovým pravítkom napájaným 2 x AAA batériami a mechanizmom uhlovej aretácie umožňujúcim bočný posun základne. Jednoznačnou výhodou priamočiarej píly je upínanie plátku bez použitia náradia. zdroj: Mountfield

Ruku v ruke s náradím PATRIOT idú aj ďalšie novinky, ako napríklad dielenský nábytok či boxy na náradie od rovnakej značky, ktoré slúžia na prehľadné usporiadanie náradia.

ZDROJ PR článok spoločnosti Mountfield a.s. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.