aktivujte si sekujuco vyhodne zateplenie
Galéria (10)

Aktivujte si „šekujúco“ výhodné zateplenie!

Príjemné bývanie, vysoká kvalita života a pohoda prostredia nie sú prirodzenými vlastnosťami každého domu. Spoločnosť Baumit vám však pomôže udržať vo vašom interiéri optimálnu klímu. Vyplňte Baumit šek, získajte zľavu 500 EUR a zateplite dom systémom Baumit open®.

Galéria

Pohoda je podstatná!
Podstatná časť života rodiny sa odohráva v interiéri. Preto snaha dosiahnuť v interiéri optimálne prostredie, ktoré zabezpečí celej rodine pohodu, príjemné bývanie a vysokú kvalitu života, je pochopiteľná. Spoločnosť Baumit, ktorá svojimi produktmi spríjemňuje život, zameriava svoj výskum a produkty aj týmto smerom.
Niektoré interiéry, vykúrené napríklad aj na 23 °C, pôsobia chladne. Podstatou tohto chladného pôsobenia je nevhodná vlhkosť vnútorného vzduchu a tiež veľký rozdiel medzi teplotou vzduchu a teplotou povrchu stien. Na zabezpečenie tepelnej pohody treba, aby vlhkosť vnútorného vzduchu bola 40 až 60 %, a rozdiel medzi teplotou vzduchu a teplotou povrchu steny by nemal byť vyšší ako 2 až 3 °C. Pri vyššej teplote povrchu steny môže byť dokonca teplota vzduchu v miestnosti o niečo nižšia, no človek sa napriek tomu cíti príjemne. Aj to sa dá dosiahnuť s použitím kontaktného zatepľovacieho systému Baumit open®.

Masívna konštrukcia steny z prírodných materiálov, ako je napríklad tehla, zabezpečí teplotnú stabilitu a tepelnú akumuláciu, ako aj ochranu domu pred hlukom a požiarom. Kontaktný zatepľovací systém Baumit open® ochráni obvodové steny pred chladom a postará sa o príjemnú vnútornú klímu.

Baumit open® je skvelý!
Kontaktný zatepľovací systém Baumit open® harmonicky spolupôsobí s obvodovou stenou. Umožňuje uvedomelo zaobchádzať s energiou, a má celý rad vlastností, ktoré sú na dosiahnutie optimálnej klímy v interiéri nevyhnutné. Napríklad denne prechádza obvodovou stenou z interiéru do exteriéru až približne 10 l vodnej pary z množstva, ktoré bežne domácnosť vyprodukuje. Tento užitočný proces systém Baumit open® nenaruší, pretože Baumit fasádna izolačná doska open® má faktor difúzneho odporu μ = 10 – rovnako ako tehlové murivo.

Rozhodnúť sa pre systém Baumit open® možno v ktoromkoľvek momente výstavby –pri projektových prácach, počas výstavby, ale aj pri obnove. Vysoko paropriepustný kontaktný zatepľovací systém Baumit open® vám umožní stavať, zatepľovať alebo sanovať bez kompromisov. Jednoduchou kapitálovou investíciou ušetríte peniaze na nákladoch na vykurovanie a budete v pohode.

Fasáda je dôležitá!
Fasáda chráni dom pred poveternostnými vplyvmi, a podieľa sa aj na tvorbe obytného prostredia, ktoré práve vďaka fasádam domov môže získavať nové kvality. Pri akejkoľvek koncepcii architektúry fasáda vždy zostane hranicou medzi interiérom a exteriérom, ktorá na jednej strane chráni vnútorné priestory a druhej na strane reprezentuje dom i majiteľa v jeho prostredí. Kontaktný zatepľovací systém Baumit open® je pripravený na dôsledné naplnenie všetkých funkcií fasády!

Použitie systému Baumit open® nekladie architektonickému stvárneniu fasády žiadne medze. Umožňuje rekonštrukciu fasády podľa jej pôvodného riešenia alebo jej celkom nové stvárnenie. Na stvárnenie fasády je k dispozícii rozsiahly sortiment fasádnych profilov. Baumit open® umožňuje povrchová úpravu v rôznych štruktúrach a v širokej palete 200 farebných odtieňov palety Colours of more Emotions.

Kontaktný zatepľovací systém Baumit open je teda vhodným riešením pre novostavby aj pre rekonštrukcie. Je to moderné riešenie, ktoré je ekologické a energeticky efektívne zároveň, pričom investorovi prináša nielen úsporu nákladov na vykurovanie, ale aj dobrý pocit a príjemné bývanie.

Kontaktný zatepľovací systém Baumit open® je perfektne prispôsobený vlastnostiam murovacích prvkov:

  • systém je rovnako paropriepustný ako tehla,
  • neobmedzuje prestup vodnej pary,
  • homogénna konštrukcia steny zabraňuje vzniku kondenzácie,
  • príjemná vnútorná klíma je zaručená.

Využite jedinečnú akciu a do 31. 10. 2010 získajte zľavu až 500,- EUR na nákup zatepľovacieho systému Baumit open®. Stačí vyplniť Baumit šek a odovzdať ho pri nákupe vo vašich stavebninách.

Viac informácií nájdete na stránke http://www.baumitsek.sk.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje