Vykurovanie bez údržby – doživotne

vykurovanie bez udrzby dozivotne

Teplo domova, o ktoré sa netreba starať je na dosah. Nízkoteplotné elektrické podlahové vykurovanie DEVI™ vám v dome bude slúžiť tak dlho, ako dlho bude stáť váš dom.

Žiadna výmena opotrebovaných radiátorov, pravidelné revízie kotlov alebo vysoké investičné náklady na zakúpenie tepelného čerpadla. Elektrické vykurovacie rohože DEVI™  sa pri stavbe alebo rekonštrukcii domu jednoducho zalejú do podlahy a pripojí sa na ne termostat. Vy si už len vychutnávate maximálny komfort príjemného sálavého tepla pekne od podlahy.

Okrem nulových nákladov na údržbu potešia rodinný rozpočet nízke investičné náklady na zabudovanie systému termokáblového vykurovania DEVI™ . Netreba investovať ani do kotla, technickej miestnosti alebo plynovej prípojky. Vrásky na čele vám určite nespraví ani výška prevádzkových nákladov. Prepracovaný systém regulovania teploty umožňuje nastaviť teplotu v každej miestnosti individuálne podľa potreby a využívania. Odborníci odporúčajú DEVI™ aj do nízkoenergetických a pasívnych domov. Podlahové vykurovanie totiž dokáže i pri nízkom inštalovanom príkone vyhriať miestnosť na požadovanú teplotu.

 

Termostat zadarmo

V rámci programu Bonusová energia môže každý zákazník ZSE Energia bezplatne získať ku kúpe elektrického podlahového vykurovania DEVI™  bezdrôtovú riadiacu jednotku DEVILINK CC s inteligentným farebným dotykovým displejom v hodnote 598,80 eur. Jedinou podmienkou je inštalácia podlahového vykurovania DEVI™  ako hlavného zdroja vykurovania budovy s vykurovacou plochou minimálne 100 m2.
Ďalej už len stačí:
•    navštíviť predajné miesto DEVI.
•    preukázať sa faktúrou alebo informáciou o stave zmluvného účtu za elektrinu nie staršou ako 3 mesiace.

Viac informácií nájdete na www.devi.sk  –>

Komentáre

 1. Majohornet says:

  „Odborníci odporúčajú DEVI™“ – Preložím: Odborníci na reklamu….Tak sa na to pozrime z blízka, na tie vaše „výhody“. Ako aj iné elektrické ohrevy aj tento má účinnosť okolo 99 percent. Výkon na jeden meter kábla je plus mínus 150W (áno je plne regulovateľný v plnom rozsahu). A teraz Vám, čo o tom premýšľajú otvorím oči.Ak chcete získať bezdrôtovú riadiacu jednotku:DEVILINK CC s inteligentným farebným dotykovým displejom v hodnote 598,80 eur. Jedinou podmienkou je inštalácia podlahového vykurovania DEVI™ ako hlavného zdroja vykurovania budovy s vykurovacou plochou minimálne 100 m2. To máme výkon cca 15 KW. To zvládne tepelné čerpadlo s príkonom 4KW a výkonovým číslom 4-teda už aj VZDUCH-VZDUCH, za ŠTVRTINOVÉ NÁKLADY!!!-Účinnosť 400 percent!Mimochodom tento váš systém má životnosť do cca 30 rokov, takže sotva na celú dobu bývania (okrem toho výkon z roka na rok klesá). A to nehovorím o možných výrobných chybách, keď tento systém môže „skolabovať“ tesne po záruke. Opravu nemusím rozpisovať…všetko rozchnápat….keď nie ste senzibil. Ak zavoláte firmu tak min 0,5m štvorcového. Samozrejme-ZAPLAŤ. Náklady plus…Životnosť tepelného čerpadla je cca 20 rokov. (malá rada)-V podstate je obmedzená na počet zapnutí motora. Takže kto využije slnko v lete na prípravu teplej vody, podstatne mu predĺži životnosť.Inak cena nového motora (iné sa nemá čo pokaziť) je 10 percent z ceny čerpadla-nie celého systému.Inak prvé tepelné čerpadlo pracuje dodnes (má cez 100 rokov)-vyrobil ho Slovák vo švajčiarsku (ako inak v zahraničí…kde mu boli vytvorené podmienky)Položme si otázku zdravotnej nezávadnosti. Vysielací výkon mobilu je max. 2W(teraz je jedno či škodí alebo neškodí). V dome takto vykurovanom hovoríme o ELEKTROMAGNETICKOM ŽIARENÍ okolo 400W na JEDEN meter štvorcový!!! Tak si zodpovedzte sami. (To isté INDUKČNÉ VARIČE-s nimi do ..če)Asi by som mal ozaj porozmýšľať o vytvorení www-stránky so zdravým obsahom bez robenia reklamy niekomu a o zatajovaných pravdách v oblasti Elektrotechniky…

  1. Komentar sa mi paci. Uz len preto, aby ludi prebudil z prvotneho nadsenia. Nas doma, 35 rokov, 11 rocny plynovy kotol + 110L zasobnik, vykurovanie varanie a ohrev teplej vody, 5 clenna domacnost, plastove okna a zatepleny 8cm polystyrenom, poschodovy dom, vykurovacia plocha 270m2, rocna spotreba plynu do 2500m3. Vedeli by ste nieco poradit, pripadne okomentovat? Dakujem.

   1. Majohornet says:

    Čo sa týka Vás (ako aj iných), je to individuálne. Záleží kde bývate (v ktorej časti Slovenska, sveta) na orientácii domu, využitia zisku slnečných lúčov – presklenných plôch (dvoj-sklo, troj-sklo…). V neposlednom rade na možnosti potencionálnych zdrojov tepla. Áno tepla. Z tepla sa dá vyrobiť svetlo, chlad-klíma,.. Chcem tým naznačiť, že ak v susednej dedine (do max.50-60km) vyrábajú pelety, tak porozmýšľam nad poletovým kotlom. Peletový kotol: treba hľadať niečo medzi-sú dosť prešpikované technikou. Dokonca lambda sondou, niektoré až dvomi, protisadzovým systémom čistenia,… Tzn. značné náklady na servis- Revízia komína každý rok(nie je to drahé, ale pokiaľ zabudnete a vyhoríte zabudnite na domovú poistku!), pokiaľ sa rozhodnete pre „bez obslužný“ systém tak plus dopravník, zásobník,…Životnosť systému cca 12r. To len v rýchlej skratke.Ďalší príklad: ak máte to šťastie že Váš sused je brat, sestra z druhej strany bratranec (príp. vynikajúci sused) a staviate príp. riešite kúrenie, tak sa oplatí porozmýšľať o termálnom vrte (a je možné z tepla mať svetlo-nebudem to teraz rozpisovať-teplota atď. …)A máte pokoj na celý život. O cenách za energie sa nemá zmysel baviť. Chcel som tým povedať, že aj takýto drahý systém môže výsť na náklady TČ, plynový kotol-komín+X (plus platiť plyn celý život), keď sa podelí tromi (susedia, príp. celá ulica)Samozrejme som nezabudol na lokalitu a teda z akej hĺbky to teplo treba „dolovať“Ako som písal na začiatku-Treba zvážiť mnoho faktorov!

 2. Barbosa a Leal Brazilia Goe says:

  Najlacnejší zdroj elektrickej energie sa nachádza v povrchu zemskej kôry. Získaš síce iba jednu fázu, ale o výkone 25kW – 30kW. Ako z toho urobiť teplo, elebo inak zúžitkovať je vec optimálnej voľby pre každého užívateľa dľa jeho potrieb.
  Jedna verzia ponúka el. prúd a teplo, iná verzia ponúka el. prúd, teplo alebo chlad. V závislosti od voľby prevádzky. 21kW verzia príde na 10500 USD.
  Barbosa & Leal, Imperatriz, Brazilia

  1. Zdravíčko, zabudli ste uviesť aj adresu e-shopu. Ďakujem

Pridať komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.