Reguláciou podlahového vykurovania ušetríte viac
Galéria (5)

Reguláciou podlahového vykurovania ušetríte viac

Chcete znížiť výdavky na vykurovanie na minimum? Správnou reguláciou podlahového vykurovania môžete dosiahnuť úspory až 20 %. Presnú a spoľahlivú reguláciu a tým aj výraznejšie úspory Vám zabezpečí systém regulovania teploty DEVI .

Galéria

Nová generácia riadenia teploty

Vysoké náklady na vykurovanie často spôsobuje nesprávna regulácia tepla vo vykurovaných miestnostiach. Nevyhadzujte peniaze za teplo, ktoré nepotrebujete. Prepracovaný systém regulovania teploty DEVI  umožňuje nastaviť teplotu v každej miestnosti individuálne podľa potreby a využívania. Nadčasový bezdrôtový systém regulácie DEVIlink™  šetrí vaše peniaze a efektívne riadi vykurovanie bez toho, aby ste na to museli myslieť. Dômyselné spojenie časovača s termostatom a inteligentným programom prináša maximálny komfort riadenia z jedného centrálneho miesta v dome.

Dizajnovo atraktívny termostat s dotykom budúcnosti

Termostaty na riadenie vykurovania od spoločnosti Danfoss ponúkajú okrem úspor aj moderný dizajn, ktorý nenápadne zapadne do každého interiéru. Najnovší termostat DEVIreg™ Touch s dotykovým displejom a jednoduchým ovládaním ponúka maximálny komfort najnovšej generácie. Zároveň šetrí energiu a znižuje náklady na vykurovanie. DEVIreg™ Touch napríklad vďaka funkcii „otvorené okno“ inteligentne reaguje na výrazné zníženie teploty v interiéri vypnutím vykurovania. Disponuje tiež moderným časovačom tretej generácie s funkciou útlmového režimu, počas ktorého automaticky šetrí energiu.

Viac informácií získate na www.devi.sk –>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje