prasknute potrubie moze sposobit skodu za tisice eur
Galéria (3)

Prasknuté potrubie môže spôsobiť škodu za tisíce eur

Tohtoročné silné mrazy spôsobili zamrznutie a prasknutie vodovodných potrubí a havárie vo viacerých regiónoch Slovenska. Ohrozené sú najmä potrubia v pivniciach alebo v objektoch, ktoré sú vykurované len príležitostne, napr. na chatách.

Galéria

Náprava škôd spôsobených zamrznutým alebo prasknutým potrubím sa môže vyšplhať na niekoľko tisíc eur. Je preto lepšie predchádzať týmto nepríjemnostiam a investovať do prevencie.

Inteligentné riešenie ponúkajú DEVI káble od spoločnosti Danfoss. Stačí na potrubie nainštalovať samoregulačný výhrevný kábel DPH , zapnúť prívodný kábel do zástrčky a potrubie iste nezamrzne. Výhrevné káble označené DPH  sú určené na krátke dĺžky domových a priemyselných inštalácií, pri ktorých vzhľadom na nízku celkovú spotrebu nie je nevyhnutné použiť elektronické termostaty. Tento spôsob ochrany potrubia pred zamrznutím je vyhľadávaný najmä pre jeho jednoduchosť, rýchlu inštaláciu, výhodnú cenu a spoľahlivosť.

Viac informácií nájdete na www.devi.sk
Danfoss spol. s r.o
–>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje