Keď hľadáte kvalitný komín!

ked hladate kvalitny komin

Vybrať si správny komín dnes nie je vôbec zložité! Schiedel, najväčší európsky výrobca komínov, sa snaží vyjsť v ústrety zákazníkom, ktorí hľadajú nielen špičkový komín vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ale aj zároveň aj dizajnovo príťažlivý prvok interiéru.

Antikorový komínový systém Schiedel Kerastar spĺňa všetky tieto náročné požiadavky. Jadrom systému je vysokokvalitná profilová keramická vložka, ktorá je odolná voči vyhoreniu sadzí, korózií a kondenzátu. Vonkajší plášť z ocele má nízku povrchovú teplotu vďaka priebežnej tepelnej izolácii s hrúbkou 60 mm. Schiedel Kerastar je vhodnou voľbou pre jednoduchú montáž a univerzálnosť, pretože ho možno použiť pre všetky druhy palív a spotrebičov. Komplexné riešenie komínovej sústavy pozostáva z malého počtu systémových dielcov nízkou hmotnosťou. Kerastar je tak priestorovo nenáročný komínový systém, ktorý sa stane ozdobou každého domu.

Viac informácií na webovej stránke www.schiedel.sk .–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.