Ideálny materiál pre rekonštrukcie starých šindľových striech!

image 41124 25 v1

Spoločnosť IKO, Európsky líder v oblasti strešných šindľov prináša svetovú novinku IKO Cambridge Xtreme 9,5°. Jedná sa o unikátny ľahký strešný materiál – skladanú krytinu, s možnosťou inštalácie už od sklonu 9,5° bez nutnosti vodotesného podstrešia!

Vďaka širokému rozmedziu sklonu použitia (od 9,5°-90°vrátane) IKO Cambridge Xtreme otvára nové dimenzie pri projektovaní striech a zároveň s ľahkosťou rieši zložité technické detaily.

Vďaka najmodernejšej výrobnej technológii a najkvalitnejších vstupných surovín, výrobca poskytuje na produkt až 30 ročnú záruku.

IKO Cambridge vyhovuje modernej minimalistickej architektúre, tradičnej vidieckej architektúre a zároveň je to vhodný materiál na rekonštrukcie. Vďaka jedinečnému dizajnu a premyslenej technológii, je ho možné za určitých podmienok inštalovať priamo na pôvodnú vrstvu šindľov. Daný spôsob je plne v súlade s technickými predpismi, pričom vo výraznej miere šetrí Váš čas a peňaženku.

Viac info na: www.iko.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.