Chcete si zariadiť vašu dielňu jedinou značkou? Prinášame riešenie priamo z Európy

image 27535 25 v1

Patríte medzi vášnivých domácich majstrov? Milujete prácu v záhrade? Ak áno, máme pre Vás pomocnú ruku.

Najdôležitejšou vecou pre všetkých remeselníkov a ľudí so šikovnými rukami je dobrý a bezpečný nástroj a práve preto firma IBO prináša na trh novú značku VILLAGER pochádzajúcu zo Srbska, kde začala pôsobiť v roku 2005 a postupne expanduje aj na európsky trh.

Rozvíjanie a udržiavanie záhrady je krásna, ale seriózna práca. Vyžaduje to veľké množstvo obetavosti, znalostí a sledovanie prírodných cyklov a samozrejme každodennú starostlivosť. Záhrada je ozdobou každej domácnosti a aby ňou aj zostala, dovoľte nám byť Vašim spoľahlivým partnerom pri výbere správnych nástrojov. Značka VILLAGER ponúka širokú ponuku kvalitných záhradných strojov, nástrojov a príslušenstva, s ktorými bude Vaša záhrada patriť k najkrajším.


Benzínová kosačka VILLAGER V 42 T. Zdroj: IBO s.r.o. 

S produktmi VILLAGER Vás už neprekvapí ani žiadny problém, porucha alebo rekonštrukcia v domácnosti, pretože značka ponúka aj kompletnú škálu náradia určeného pre remeselníkov a domácich majstrov, ktorí sa neboja skrášliť si domácnosť vlastnými rukami.

VILLAGER nasleduje požiadavky európskeho trhu. Všetky výrobky sú testované a vyberané v súlade s európskymi smernicami a normami ES a sú produkované v popredných svetových fabrikách v Ázii, USA a EÚ. Všetky produkty spĺňajú najvyššie štandardy spoľahlivosti a obsahujú zodpovedajúce vybavenie potrebné na ich bezpečné používanie.

Produkty VILLAGER sú vysoko kvalitné a za dostupné ceny. V nadväznosti na najnovšie trendy ponúka VILLAGER vo svojom portfóliu inovatívne a ergonomicky navrhnuté výrobky s praktickými funkciami pre jednoduchšie ovládanie, ktoré uľahčia prácu a hlavne ušetria čas. Bohatý sortiment produktov zahŕňa nástroje pre domácnosť a záhradu, ktoré sú skúšané v reálnych podmienkach. Súčasným a potenciálnym zákazníkom ponúkame pomoc, servis aj náhradné diely. Zaručená je dlhá životnosť výrobkov a 3 ročná záruka na celý sortiment.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste
Uhlová brúska VPL AG 2450 Zdroj: IBO s.r.o.

Na webovej stránke www .IBO.sk si môžete vybrať zo širokej ponuky produktov ten, ktorý najlepšie vyhovuje Vašim potrebám. Naša webová stránka a naše predajne sú miesta, kde Vám ponúkneme skúsenosti, vedomosti, rady a informácie, ktoré zmenia všetko Vaše úsilie na potešenie, poprípade Vás naučíme nové zručnosti alebo vylepšíme tie existujúce.


Záhradné prúdové čerpadlo VILLAGER JGP 1000 Zdroj: IBO s.r.o. 

IBO s.r.o. je exkluzívnym dovozcom strojov a náradia značky VILLAGER.

www.ibo.sk

PR článok spoločnosti IBO s.r.o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.