dizajnerske vychytavky aj pre radiator
Galéria (3)

Dizajnérske vychytávky aj pre radiátor

Leto je v plnom prúde a to je ten najvhodnejší čas na vylepšenie interiéru. Pri rekonštrukcii by ste však nemali zabúdať na detaily, v ktorých tkvie čaro domova. Vymeňte staré radiátorové hlavice za termostatické hlavice living by Danfoss. Dokonale zapadnú do každého interiéru a zároveň môžu ušetriť až 46 % nákladov na vykurovanie.

Galéria

Nadčasový dizajn a maximálny komfort ovládania

Termostatické hlavice living by Danfoss vyčnievajú z radu príbuzných výrobkov svojím exkluzívnym dizajnom. Ide o najmenšie a najelegantnejšie elektronické termostaty na trhu. Spoločnosť Danfoss ponúka tri úsporné riešenia riadenia vykurovania: štandardnú termostatickú hlavicu living design®, inteligentnú termostatickú hlavicu living eco® a termostatické hlavice s bezdrôtovým riadením living connect® spolu s centrálnym dotykovým panelom Danfoss LinkTM. Tieto hlavice zároveň prinášajú absolútnu kontrolu nad teplotou v miestnostiach a maximálne pohodlie pri regulovaní vykurovania. Nastavujú sa jednoducho a rýchlo. Potom na ne možno pokojne zabudnúť, pracujú totiž automaticky.

Úspora energie až do výšky 46 %

Výmenou starých termostatických hlavíc za elektronické termostatické hlavice living by Danfoss môžete ušetriť až 23 % využívanej energie. Výmenou starých manuálnych ventilov za nové výrobky living by Danfoss dosiahnete ešte väčšie úspory, a to až do výšky 46 %. Energiu využívate, iba keď ju potrebujete. Preto má pomerne nízka investícia do inteligentných termostatických hlavíc rýchlu návratnosť v horizonte dvoch až piatich rokov.

Viac informácií získate na www.sk.danfoss.com  –>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.