Dizajnérske vychytávky aj pre radiátor

dizajnerske vychytavky aj pre radiator

Leto je v plnom prúde a to je ten najvhodnejší čas na vylepšenie interiéru. Pri rekonštrukcii by ste však nemali zabúdať na detaily, v ktorých tkvie čaro domova. Vymeňte staré radiátorové hlavice za termostatické hlavice living by Danfoss. Dokonale zapadnú do každého interiéru a zároveň môžu ušetriť až 46 % nákladov na vykurovanie.

Nadčasový dizajn a maximálny komfort ovládania

Termostatické hlavice living by Danfoss vyčnievajú z radu príbuzných výrobkov svojím exkluzívnym dizajnom. Ide o najmenšie a najelegantnejšie elektronické termostaty na trhu. Spoločnosť Danfoss ponúka tri úsporné riešenia riadenia vykurovania: štandardnú termostatickú hlavicu living design®, inteligentnú termostatickú hlavicu living eco® a termostatické hlavice s bezdrôtovým riadením living connect® spolu s centrálnym dotykovým panelom Danfoss LinkTM. Tieto hlavice zároveň prinášajú absolútnu kontrolu nad teplotou v miestnostiach a maximálne pohodlie pri regulovaní vykurovania. Nastavujú sa jednoducho a rýchlo. Potom na ne možno pokojne zabudnúť, pracujú totiž automaticky.

Úspora energie až do výšky 46 %

Výmenou starých termostatických hlavíc za elektronické termostatické hlavice living by Danfoss môžete ušetriť až 23 % využívanej energie. Výmenou starých manuálnych ventilov za nové výrobky living by Danfoss dosiahnete ešte väčšie úspory, a to až do výšky 46 %. Energiu využívate, iba keď ju potrebujete. Preto má pomerne nízka investícia do inteligentných termostatických hlavíc rýchlu návratnosť v horizonte dvoch až piatich rokov.

Viac informácií získate na www.sk.danfoss.com  –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.