Rukoväť horného ovládania strešného okna
Zdroj: Velux

VELUX modernizuje svoje portfólio výrobkov

Tento rok spoločnosť VELUX predstavila novú rukoväť horného ovládania, ergonomické a funkčné riešenie okna, ktoré je k dispozícii pre všetky štandardné modely (GZL, GLL a GLU). A rozšírila ponuku rozmerov pre najobľúbenejšie modely drevených a bielych bezúdržbových strešných okien GLL a GLU so spodným ovládaním.

Novinkou je tiež prístup na strechu vďaka strešnému výlezu (GXL) s energeticky úsporným bezpečnostným trojsklom vo veľkosti 66×118 cm, ktorý je tiež vybavený novou rukoväťou.

S cieľom zjednodušiť proces montáže, nová ponuka kompletného montážneho systému teraz ponúka variant nezatepleného lemovania Basic rozšíreného o ďalšie montážne doplnky. Pôvodné lemovanie 0000 je nahradené lemovaním 1000, ktoré v balení zahŕňa odvodňovací žliabok a hydroizolačný golier.

Väčšina balení lemovania už teraz neobsahuje žiadny plast a do konca roka 2023 plánuje spoločnosť VELUX dosiahnuť nulový obsah plastových obalov vo svojom portfóliu lemovaní.

Viac na www.velux.sk.

Zdroj: VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje