Strešné okná patria do zdravej domácnosti

Strešné okná patria do zdravej domácnosti

VELUX Systém je bezpečné riešenie pre šikmú strechu so strešnými oknami. Garantuje, že strecha bude bezpečná a funkčná desiatky rokov.

VELUX Systém je navrhnutý tak, aby zabezpečil bezproblémovú prevádzku strechy a do priestorov pod strechou priniesol maximálny komfort. Užívateľ si prispôsobí funkcie strešného okna svojim potrebám a možnostiam, pričom sa vždy môže spoľahnúť na technické riešenie VELUX.

Základný set pre bezpečné osadenie

Základným prvkom systému VELUX je strešné okno s kvalitným trojsklom, ktoré zabezpečí vynikajúcu energetickú bilanciu. Okno sa do strechy bezpečne osadí pomocou zatepleného lemovania VELUX. Lemovanie zaistí vodotesné napojenie strešného okna na strešný plášť a zároveň zabráni úniku tepla. Pružné a tesné spojenie medzi hydroizoláciou a okenným rámom zaručí plisovaný hydroizolačný golier BFX. Súčasťou VELUX systému je tiež ostenie okna v bielej povrchovej úprave, ktoré je vyrobené z materiálov odpudzujúcich vodu a vlhkosť.

foto Velux

Užívateľovi na mieru

Základný set, ktorý garantuje bezpečné osadenie strešného okna do strechy, si možno ľubovoľne doplniť o ďalšie užitočné funkcie. Najžiadanejšie je ovládanie strešných okien na elektrický alebo solárny pohon. Systém diaľkového ovládania VELUX INTEGRA® umožní komfortné ovládanie okien, roliet a žalúzií jediným dotykom na diaľkovom ovládači.

VELUX Systém ponúka za zvýhodnených podmienok aj doplnky strešných okien. Vonkajšie rolety celoročne zabraňujú prehrievaniu miestností, udržiavajú tepelný komfort a napomáhajú k zásadným energetickým úsporám. Originálne rolety z vnútornej strany strešných okien zas zabezpečujú reguláciu denného svetla alebo úplné zatemnenie pre dokonalý oddych.

Tip pre zdravú domácnosť: Strešné okná privedú dnu dvakrát viac denného svetla ako fasádne. Vzduch v miestnosti sa vymení 4-krát rýchlejšie, ak sa spolu s fasádnymi oknami otvorí aj okno vo vyššej úrovni. foto Velux

Pre náročných

Užívatelia, ktorí očakávajú od VELUX Systému dokonalý komfort, ocenia možnosť doplniť strešné okno o inteligentný systém VELUX ACTIVE, ktorý stráži kvalitu vnútorného prostredia. Na základe údajov zo senzorov automaticky vyvetrá či zatiahne rolety.

www.velux.sk/akcia 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje