Akcia na strešné okná VELUX: teraz sú ešte dostupnejšie

29.09.2017
29.09.2017 (0)
Akcia na strešné okná VELUX: teraz sú ešte dostupnejšie

Spoločnosť VELUX neustále nasadzuje nové trendy na trhu so strešnými oknami. Počas tohto roka preto priniesla na slovenský trh cenovo dostupné trojsklo, aby si majitelia nehnuteľností mohli dopriať kvalitné zasklenie v priestoroch pod šikmou strechou. Vďaka jesennej akcii ho sprístupňuje ešte viac. 

VELUX zjednodušuje cestu ku zdravému domovu. Vďaka jesennej akcii si zákazníci môžu zaobstarať viac strešných okien za výhodnejšiu sumu.

S väčším počtom strešných okien prichádza úspora

Podľa štúdií Healthy Homes Barometer obyvateľom Európy záleží na finančnej úspore a zároveň aj na komforte v interiéri. V prípade starších priestorov vedie k rovnováhe medzi týmito faktormi rekonštrukcia. Či už ide o obnovu obytných priestorov alebo prinavrátenie obytnej funkcie nevyužívanej povale – o zdroj denného svetla a čerstvého vzduchu sa postarajú strešné okná VELUX.

Rekonštrukcia prináša do interiéru komfort, aj finančnú úsporu.

Jesenná akcia VELUX

Jesenná akcia VELUX funguje na jednoduchom princípe: čím viac strešných okien zákazník zakúpi, tým viac peňazí získa z nákupu späť. Platí na strešné okná zakúpené v období od 15. septembra 2017 do 31. októbra 2017, pričom zákazníci si ju môžu uplatniť do 15. novembra 2017 na www.velux.sk/akcia. Vzťahuje sa na len na strešné okná s trojsklom v produktovej triede Štandard Plus a Premium. Pokiaľ si zákazník kúpi jedno strešné okno, dostane 10 eur späť, ak dve strešné okná tak dokopy mu firma vráti 30 eur späť. Ak sa rozhodne pre tri strešné okná, naspäť získa 60 eur. V prípade, že sa rozhoduje o kúpe ďalších strešných okien s trojsklom, za každé ďalšie získa v určenom období späť 20 eur. Viac informácií zákazník nájde na www.velux.sk/akcia.

Akcia umožňuje majiteľom domov premýšľať o rekonštrukcii staršieho, či o stavbe nového domu v úplne inej perspektíve. Viacero strešných okien totiž prinesie intenzívne presvetlenie viacerých miestností. Ich premyslené umiestnenie a kvalitná montáž obohatia zážitok z interiéru a takisto dopomôžu k zdravšiemu bývaniu.

Strešné okná s trojsklom sú kvôli akcii ešte dostupnejšie. 

ZDROJ PR článok spoločnosti VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Prečítajte si
Reklama