Spoľahlivosť a kvalita: betónové tašky KM Beta
Galéria (9)

Spoľahlivosť a kvalita: betónové tašky KM Beta

Krása šikmej strechy sa môže naplno rozvinúť vďaka širokému výberu strešného príslušenstva a doplnkov  vyrábaných prevažne z betónu, ktorými KM Beta a.s zabezpečuje maximálnu funkčnosť a životnosť strešného plášťa a tiež estetickú stránku vďaka rovnakej farebnosti jednotlivých prvkov krytiny po celú dobu životnosti. Všetky výrobky spĺňajú požiadavky najvyšších európskych štandardov a kvalít.

Galéria

Betónové tašky - Věžička-hřebenáč
Čech si postavil otáčavý dom, ktorý môže zmiznúť v zemi
KMB-BETA-eleg-cihl
KMB-BETA-eleg-černá-uprav
KMB-BETA-eleg-hnědá-uprav
KMB-BETA-eleg-šedá-uprav
Betónové tašky - bobrovka
Betónové tašky - Hodonka_briliant

FAREBNÁ STABILITA

Vďaka technológii výroby a fyzikálnymi vlastnosťami betónu je krytina mimoriadne presná a jej tvar ani rozmery sa nemenia dokonca ani časom. Vďaka tesnosti pokládky zabraňuje krytina prenikaniu zrážkovej vody a pôsobí nielen ako prevencia poruchovosti strechy, ale aj ako ochrana hygieny vnútorného prostredia. Zamedzuje vzniku plesní, ktoré môžu ohroziť ľudské zdravie. Materiál je rovnako prefarbený v celej hrúbke a celoplošne farebne jednotný po celú dobu svojej životnosti. Odolnosť tašiek je zvýšená povrchovou úpravou dvojitého akrylátového nástreku. Jednotlivé tvary a povrchové úpravy betónovej strešnej krytiny umožňujú navrhnúť a realizovať originálne esteticky pôsobivé strešné plášte.

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Všetky typy betónovej strešnej krytiny KMB Beta a KMB Hodonka sa vyrábajú modernou technológiou z kvalitných vstupných surovín (kremičitý piesok z Moravskej Sahary). Betón postupne dozrieva, preto sa kvalita spolu s pevnosťou materiálu časom zvyšuje. Životnosť krytiny sa odhaduje na 100 rokov. A vďaka tomu si môže výrobca dovoliť poskytnúť záruku na strešnú krytinu až 30 rokov vrátane väčšiny doplnkov.

VYSOKÁ MRAZUVZDORNOSŤ

Práve aktuálna významná vlastnosť, ktorá podporuje dlhú životnosť betónovej strešnej krytiny od KM Beta a.s je mrazuvzdornosť. Vzhľadom k nízkemu obsahu pórov v materiáli má krytina malú nasiakavosť – do 9%. Tašky od KM Beta a.s. tak spĺňajú, resp. dokonca prekračujú parametre požadované európskou normou EN 490 na skúšky mrazuvzdornosti krytiny.

Betónová škridla KMB BETA

KMB BETA je betónová strešná krytina s charakteristickým profilom. Vďaka svojim estetickým a funkčným vlastnostiam sa stala najžiadanejšou a najpoužívanejšie taškou na trhu. Každý z piatich ponúkaných odtieňov možno dodať v povrchovej úprave matné alebo lesklé. Výraznou vlastnosťou betónovej krytiny je jej vysoká pevnosť. Preto je možné vyrábať škridle väčších rozmerov a tým znížiť ich počet na 1 m². S tým je spojená aj nižšia cena a zrovnateľné zaťaženie strešnej konštrukcie ako u krytiny pálenej. Presné tvary škridiel a široký sortiment doplnkov uľahčuje jej pokládku.

KMB BETA ponúka tieto odtiene: tehlovo červený, višňový, tmavo hnedý, čierny a sivý.

Povrchové úpravy:

Elegant – dvojitý akrylátový nástrek
Briliant – špeciálny dvojitý nástrek s leskom
Štandard – prefarbený betón bez povrchovej úpravy
Efekt – s povrchovou úpravou trojitého akrylátového nástreku vytvárajúci farebný efekt. Dodáva sa v lehote 30 dní odo dňa potvrdenia objednávky. Kombinácia farieb: višňová, čierna.

Betónová škridla KMB HODONKA

KMB HODONKA je betónová strešná krytina s novým pre fi lem, ktorý vytvára na streche zaujímavé efekty. Každý zo štyroch ponúkaných odtieňov možno dodať v povrchovej úprave matné alebo lesklé. Špičkový materiál je základom vynikajúcej kvality strešnej krytiny. Použitie: Pre krytie šikmých striech od 12 ° do 90 °. Použitie nie je obmedzené nadmorskou výškou. Materiál: Kremičitý piesok, portlandský cement, farebné pigmenty, špeciálny dvojitý akrylátový nástrek s leskom. Povrch je opatrený špeciálnym akrylátovým nástrekom s leskom.
Krytina je k dispozícii vo farbách: tehlová, višňová, tmavo hnedá, čierna.

Betónová škridla KMB BOBROVKA

KMB BOBROVKA je betónová strešná krytina tradičného vzhľadu. Jej osvedčený tvar ju predurčuje na využitie ako novostavieb tak pri rekonštrukciách existujúcich budov. Vďaka svojmu tradičnému tvaru je obzvlášť vhodná pre rekonštrukcie starých budov a pamiatok. Technické vlastnosti betónových bobroviek sú podobné ako u betónových škridiel KMB BETA. Dôležitá je hlavne vysoká pevnosť, tvarová presnosť, nepresiakavosť a vysoká mrazuvzdornosť.
Tašky sa vyrába v štyroch odtieňoch: tehlovo červenej, višňové, tmavo hnedé a čierne.

KM BETA je nielen najväčším českým výrobcom betónovej strešnej krytiny ale aj vápenno-pieskových tehál KMB SENDWIX a suchých maltových zmesí – PROFIMIX.

Všetko na www.kmbeta.sk

PR článok spoločnosti KM BETA, spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.