/ Dom / Strecha /

Seriál – Čo očakáva zákazník od strechy? Nech dobre vyzerá aj po rokoch!

image 38219 25 v1

Povrch krytín musí odolávať pôsobeniu poveternostných vplyvov a zároveň prichytávaniu špiny a machu. Predpokladom strechy, ktorá pekne vyzerá dlhé roky, je preto hladký povrch bez pórov z poctivej vrstvy odolného materiálu.

Poďme detailne posúdiť kvalitu povrchov a ich hrúbku u rôznych druhov krytín:

      Bežná betónová škridla 

      Bežná pálená škridla 

      Minerálna škridla Bramac Platinum 

Bramac Platinum je výsledkom najnovšieho vývoja v povrchoch krytín. Spája v sebe výhody betónových aj pálených krytín – vysokú odolnosť a atraktívny vzhľad. Vďaka unikátnej viacvrstvovej minerálnej skladbe krytiny vznikol 8× mohutnejší a zároveň obzvlášť hladký povrch. Ten zabezpečuje vysokú životnosť krytiny – až 100 rokov – a zároveň zvyšuje jej odolnosť proti znečisteniu. Atraktívny povrch navyše nie je náchylný na poškodenie mrazom, ktoré občas nastáva pri glazovaných povrchoch bežných pálených krytín. 

      Bramac Platinum v metalických farbách mokka a granitová 

Tomáš Maťko, SKD mont, s. r. o.

„Ak zákazník odo mňa pýta kvalitnú strechu, odporúčam mu viacvrstvovú krytinu, ktorá je pekná a dlho vydrží.”

ZDROJ PR článok spoločnosti FOTO BRAMAC – strešné systémy, spol. s r.o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.