image 23384 25 v1
Galéria (6)

Nové riešenia zaručujú kvalitnú montáž

Nikto nepochybuje o tom, že kvalita montáže je minimálne tak dôležitá ako kvalita okna samotného. Spoločnosť VELUX preto pri uvedení Novej Generácie predstavila nielen vylepšenie vlastností strešného okna. Prináša aj nové efektívne riešenia pre rýchlejšiu a kvalitnú montáž, ktorá zabezpečí bezproblémovú funkčnosť a dlhú životnosť strešného okna.

Galéria

Strešné okná
Strešné okná
Strešné okná
Strešné okná
Strešné okná

Pri výbere stavebných materiálov a produktov, ktoré majú byť dlhodobo osadené v budove, sa kladie dôraz najmä na ich kvalitu a funkčnosť. Na bezproblémové používanie a energetickú bilanciu strešných okien významne vplýva aj kvalita montáže. Nová Generácia strešných okien VELUX prináša do podkrovia optimálnu izoláciu, jednoduché použitie, moderný dizajn a zdravé vnútorné prostredie. Zároveň ponúka inovatívne riešenia so zárukou rýchlej, jednoduchej a kvalitnej montáže.

strešné okná
      Väčšia presklená plocha nových okien VELUX znamená viac denného svetla a tepelných ziskov. 

Nový a moderný dizajn do každého podkrovia

Nová Generácia strešných okien prichádza s novým dizajnom krídla, ktorý zväčšil presklenú plochu až o 10 %. To znamená lepší príliv svetla a väčšie tepelné zisky zo slnka počas chladných mesiacov. Vonkajšie rozmery však zostali rovnaké. Vylepšený nadčasový dizajn dostala aj horná rukoväť a spodná kľučka. Nové strešné okno VELUX pôsobí atraktívne aj z vonkajšej strany. Vďaka zaobleným rohom a menšiemu počtu skrutiek má okno hladký a elegantný dizajn a lepšie sa vizuálne začlenilo do strechy.

Profesionálna montáž potvrdzuje kvalitu produktu

Dôležitou súčasťou celkového výsledku a spokojnosti užívateľa s produktom je aj samotná montáž, ktorej profesionálna realizácia umocňuje vysokú kvalitu strešných okien VELUX. Odborníci v spoločnosti VELUX preto pri generačnej výmene strešných okien mysleli aj na inovatívne riešenia pre balenie a montáž okna. K dispozícii sú montážne videá s podporou pre mobilné telefóny a jednoduchšia navigácia pri nových kategóriách Štandard, Štandard Plus a Premium.

strešné okná
    Nové montážne uholníky ponúkajú dve možnosti osadenia. Červená línia je vyznačená pre bežné osadenie a modrá pre zapustené osadenie o 4 cm hlbšie do konštrukcie strechy.

Jeden montážny uholník – dve úrovne montáže

Nová Generácia predstavuje nové montážne uholníky, ktoré sa používajú pre bežné osadenie strešného okna alebo pre zapustené osadenie o 4 cm hlbšie do konštrukcie strechy. Varianty pre osadenie sú farebne odlíšené ryskami na bočnej strane rámu. Červená úroveň je vyznačená pre bežné osadenie a modrá úroveň pre zapustené osadenie. Navyše sú na nových strešných oknách predvŕtané otvory pre montážne uholníky v oboch úrovniach pre ľahšie prácu.

montáž okna
      Súprava BDX zabezpečí trvanlivejšiu a energeticky účinnú montáž strešného okna. 

Výnimočná izolácia a ochrana BDX

Trvanlivejšiu a energeticky účinnú montáž okna zabezpečí zatepľovacia súprava BDX. Obsahuje izolačný rám na zabezpečenie lepšej tepelnej izolácie medzi okenným rámom a strechou a plisovaný hydroizolačný golier na pevné napojenie okna na plstenú strešnú lepenku. Súčasťou je aj drenážny žliabok na odvádzanie vody, ktorá by mohla preniknúť strešnou krytinou, mimo okna. Hydroizolačná fólia je po novom vybavená lepiacim pásikom pre jednoduchšie pripojenie na rám strešného okna.

okno
      Montáž so súpravou pre sadrokartónové ostenie LSG dokáže ušetriť až 2 hodiny práce.

Realizácia ostenia so súpravou LSG v rekordnom čase

Montážna súprava pre sadrokartónové ostenie VELUX LSG uľahčí prácu a zároveň ušetrí čas. Oceľový rám pripravený na montáž tvorí dokonalú štruktúru na vytvarovanie sadrokartónového obloženia, čím uľahčuje a urýchľuje dokončovacie práce v interiéri. Zahŕňa aj parozábranu BBX, ktorá je 100 % parotesná a zabraňuje kondenzácii. Montáž so súpravou pre sadrokartónové ostenie LSG dokáže ušetriť až 2 hodiny práce.

Viac sa dozviete na www.velux.sk

PR článok spoločnosti VELUX SLOVENSKO, spol. s r.o.

FOTO: VELUX SLOVENSKO 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.