Vyčerpajte HELUZ na maximum! S novým programom môžete využiť až 5.500 EUR na váš dom!

Nový program HELUZ na MAX
Zdroj: HELUZ

Stavebníci, ktorí sa pustia do stavby s tehlovými výrobkami HELUZ, získajú prístup k pestrej ponuke výhod, pričom súčet všetkých benefitov môže dosiahnuť až päť a pol tisíc eur! O tom je nový program HELUZ na MAX, ktorý od 1. septembra 2023 spúšťa spoločnosť HELUZ. Program zahŕňa výrobky a služby, ktoré zákazníci využijú pri stavbe alebo zariaďovaní domu.

HELUZ, dodávateľ kompletného systému pre hrubú stavbu, spúšťa nový program HELUZ na MAX. Stavebníci vďaka nemu môžu zadarmo alebo za zvýhodnené ceny čerpať z ponuky výrobkov a služieb od renomovaných firiem. Medzi ne patrí napríklad Bramac, ProfiBaustoffe, CS-BETON, Kúpeľne Ptáček, výrobca tieniacej techniky Isotra alebo interiérových dverí PRÜM.

Kompletný zoznam partnerov je k dispozícii na www.heluznamax.sk.

„Spoločnosť HELUZ chce poskytnúť svojim zákazníkom maximálnu starostlivosť. Naše služby nekončia dodaním tehál, naopak ponúkame stavebníkom pomoc i pri procese stavby. To je filozofia, ktorá napomohla vzniku HELUZ na MAX,“ vraví za HELUZ Eliška Smolová, zodpovedná za stratégiu a komunikáciu.

„Napríklad pri odbere strechy Bramac získa zákazník strešné fólie zadarmo. Spoločnost KPP ponúka lišty k podlahám zadarmo. Od firmy Isotra môžu naši zákazníci získať bezplatne ovládače či čidlá k bioklimatickým pergolám nebo žalúziám,“ upresňuje Eliška Smolová. Podmienkou pre čerpanie výhod HELUZ na MAX je odber tehlového materiálu na stavbu rodinného domu od firmy HELUZ.

Pre maximálnu zmysluplnosť stavby

Program HELUZ na MAX je súčasťou iniciatívy Zmysluplný celok, ktorú HELUZ uviedol na začiatku roku 2023. HELUZ sa snaží budúcich stavebníkov upozorniť na dôležitosť kvalitnej výstavby. Na rozdiel od akéhokoľvek interiérového vybavenia práve steny domu už nemôžete nikdy vymeniť. Ak už raz stoja, zostanú tak ďalšie desiatky i stovky rokov. Z tohto dôvodu je dôležité, aby stavba bola premyslená, odolná, mala bezchybnú statiku a vytvárala zdravé prostredie pre život.

Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.