Symetricky nepravidelná dlažba – CUBE Aqua flair

image 36506 25 v1

Symetricky nepravidelná? Ak myslíte, že také niečo nejestvuje dlažba CUBE Aqua flair od spoločnosti Premac je toho dôkazom. Táto novinka narúša pravidelnosť rovných línií, pričom sama o sebe je symetrická.

Kombiformát – nenáročný na prácnosť a čas

Dlažba CUBE Aqua flair sa nevyrába ako klasické „kusovky“, ale ako systém v podobe moderného prvku – kombiformátu. Ide o zaujímavý ale najmä jednoduchý a efektívny systém, ktorý je už vopred pripravený. Namiesto kusov ukladáte celé bloky, čím sa šetrí váš čas a práca je menej náročná ako pri kladení klasickej dlažby. Systém má jedno veľké plus: viac už nemusíte premýšľať v akom usporiadaní dlažbu klásť. Kombiformát tvorí 6 rôzne rozložených dlažbových prvkov (ohraničené pohľadovými škárami), vďaka čomu získate požadovanú symetrickú nepravidelnosť. Dištančné výstupky zabezpečujú vhodné rozostupy medzi jednotlivými prvkami, čím vzniká ucelený dojem jednotnej plochy.

CUBE Aqua flair sa vyznačuje elegantným vodou flairovaným povrchom z jemnej kameniny, ktorá pôsobí prírodným dojmom. Je vhodná na pochôdzne plochy a všade tam kde chcete vzbudiť nevšedný vzhľad. Použiť ju môžete najmä na chodníky, zimné záhrady, terasy ako i záhradné cestičky. Dostupná je v dvoch atraktívnych vyhotoveniach: sivá žula a grafitový čadič.

Povrch: mierne štruktúrovaný, bez fázy
Štruktúra: povrch brokovaný vymývaný
Hrúbka dlažby: 6 cm
Hmotnosť: cca 130 kg/m2

Nechajte si poradiť

Neváhajte a pokojne sa obráťte na našich odborných poradcov. Poradenské dni Premac prebiehajú každý piatok od 8.00 do 17.00 hod až do konca októbra. V prípade záujmu o termín na výstavných plochách v Bratislave, vo Zvolene a v Košiciach nás stačí kontaktovať.

Bližšie informácie a množstvo inšpirácií nájdete na www.premac.sk.

ZDROJ PR článok spoločnosti Premac, spol. s r.o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.