Hrubá stavba
Zdroj: Leier

Stavebná sezóna sa rozbieha – prišiel čas vybrať si vhodný stavebný materiál

Stavba vlastného domu. Myšlienka, o ktorej sníva takmer každý už od útleho detstva. V tejto dobe sa nám síce môže zdať, že stavať nie je výhodné, opak je však pravdou. Treba len vedieť ako na to. S odborníkmi z Leier Baustoffe SK si teraz postavíte svoje prvé stavebné základy, a to za primerané náklady.

Ak už máte stavebné povolenie a pozemok je pripravený na stavbu, vašou prvou úlohou bude zaobstarať si kvalitný stavebný materiál, na ktorý sa budete môcť dlhodobo spoľahnúť. Pri budovaní vlastného domova sa šetriť nemá, pretože ide o niekoľko ročnú investíciu, ktorá vám to v priebehu bývania a užívania domácnosti vráti. Spoločnosť Leier Baustoffe SK však šetrí priamo za vás. A to ponukou stavebného materiálu tej najlepšej kvality za mimoriadne ceny. Vybrať si môžete zo širokého sortimentu tehál, prekladov, komínov či stropných panelov pre každý typ výstavby. Na všetok potrebný materiál vám môžu pripraviť komplexnú, a o to výhodnejšiu cenovú ponuku. Produkty sú dostupné v rôznych rozmerových prevedeniach, aby presne vyhoveli vašim požiadavkám. Nakúpiť na jednom mieste a odkomunikovať s odborníkmi svoj projekt domu prináša výhody nielen pre vašu peňaženku, ale aj pre vaše nervy. Takto sa vyhnete zbytočným komplikáciám pri realizácii, aj pri načasovaní dodávky výrobkov na vašu stavbu.

Stavebné materiály Leier vyhovejú aj tým najnáročnejším zákazníkom, pretože pri ich výrobe sa využívajú tie najkvalitnejšie suroviny a najmodernejšie metódy. Okrem toho sa výrobca sústreďuje na ekologické postupy, ktoré šetria životné prostredie, takže kúpou takýchto produktov aj vy prispievate k udržateľnosti v stavebníctve.

Tehla Leier
Zdroj: Leier

Tehly a preklady Leier sa vyznačujú širokou škálou výhod. Obľúbené sú najmä medzi tými, ktorí dbajú na ekológiu, keďže pri ich výrobe nedochádza k žiadnemu negatívnemu zásahu do životného prostredia. Ich základnou surovinou je hlina pochádzajúca z čisto prírodných zdrojov, čo v konečnom dôsledku robí tehly 100% recyklovateľnými. Majú nízky difúzny odpor, čo znamená, že pri vysokej vlhkosti dochádza k jej optimálnemu vyrovnávaniu v domácnosti. Vďaka ich tuhosti a objemovej hmotnosti vynikajúco zabraňujú prieniku hluku z ulice i jednotlivých miestností. Sú vysoko odolné voči požiaru a prispievajú aj k regulácii tepla v domácnosti. Tým šetria náklady na vykurovanie či ochladzovanie interiéru. Ľahko si tak postavíte nízkoenergetické bývanie, ktoré vám bude robiť radosť aj vďaka nízkym nákladom na energie.

Komíny Leier využívajú tie najmodernejšie technológie, aby zabezpečili znižovanie energetickej náročnosti pri vykurovaní. Dokážu zužitkovať podstatne väčšiu časť energie obsiahnutej v palive, čo má za následok menšie množstvo, ale hlavne nižšiu teplotu spalín, ktoré prúdia do komína. Vykurovanie je preto bezpečné a úsporné. Komínové systémy sú vyrobené z prírodných zdrojov, čím prispievajú k udržateľnosti našej planéty. Umožňujú pripojenie širokej škály vykurovacích zariadení a tiež dokážu zabezpečiť vzduch potrebný pre spaľovanie cez komínovú hlavicu z exteriéru. Samotná montáž je pomerne jednoduchá a bezstarostná.

Komín Leier
Zdroj: Leier

Zaobstarajte si stavebný materiál na hrubú stavbu už teraz. Ten tvorí len zlomok z celkovej ceny hotovej nehnuteľnosti. Rozdeľte si projekt aj svoje financie na viacero fáz a využite aktuálne najnižšie ceny keramických tvaroviek za posledné roky. Inflácia sa postupne znižuje, situácia sa stabilizuje, a keď príde vhodná chvíľa na samotnú výstavbu, už budete mať náskok pred ostatnými.

www.leier.sk

Zdroj: PR článok Leier Baustoffe SK s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.